Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Jäär

foto : unsplash / Nathan Wolfe     Marss on retrograadis. K...

foto : unsplash / Nathan Wolfe

 

 

Marss on retrograadis. Kuu on opositsioonis sinu märgiga ja selle tõttu ei tule tänane päev nii hea, kui sa seda sooviksid. Ära lase kõigel sellel, mis su ümber toimub, oma tuju rikkuda, sest head uudised on juba sinu poole teel. 


Armastus

Kui sa oled juba paarisuhtes, on su suhe pigem hea praegusel hetkel. Sa oled mõistev, hooliv ja tähelepanelik ja ei leiad võimalusi, mille abil muuta oma suhet vaheldusrikkamaks. Tõenäoliselt tänab su kaaslane sind selle eest. Kui sa oled aga vallaline, siis võid sa täna kohtuda kellegagi, kes sulle meeldib. Ei, see ei ole armastus esimesest silmapilgust aga tulevik võib olla paljutõotav.

 

Töö

Ilmselt avaldatakse sulle survet ühe projekti pärast, mille kallal sa juba mõnda aega töötad. Natuke stressi ei tee kellelegi halba ja sinul aitab see hoopis oma tööd korralikult ja paremini teha. Ära anna alla ja tee kõik, mis palutakse, sest see avab sulle suuremaid võimalusi.

 

 

 

Tervis

Täna sa ilmselt maratonile jooksma ei lähe. Saturn tuletab sulle meelde, et sa ei tohiks oma tervisega mängida ja peaksid rohkem puhkama. Tõenäoliselt ei ole sa kõige paremas vormis, kui võimalik, ole soojas ja hoolitse enda eest. 

 

Raha

Täna võid sa väga kasulikke tehinguid sooritada ja lahendada ühe keerulise probleemi ära.

 

Väike nõuanne: keera uus leht ja tee uus algus oma elus ja peas, nii annad sa endale parimad võimalused edasi minemiseks

 

Kommentaare ei ole