Viimased lood

latest

Horoskoop : selle aasta lõpp toob kaasa head õnne kolme tähemärgi esindajatele

foto : unsplash / Wout Vanacker     Peale pikka ja tegusat ...

foto : unsplash / Wout Vanacker

 

 

Peale pikka ja tegusat detsembrikuud, ongi selle aasta lõpp kätte jõudmas. Jõulud on saabumas, koos kingitustevoori ja pühaderoogadega. Ja kohe peale seda on aeg  jätta selle aastaga hüvasti. Detsembrikuus valitseb pidulik meeleolu. Mida aga planeetidel meile varuks on selle aasta viimaseks nädalaks? 


Selle aasta viimasel nädalal on meie jaoks varuks mitmeid üllatusi

Kui maa peal teevad inimesed viimaseid ettevalmistusi, et võtta 2023. aastat väärikalt vastu, siis taevas meie pea kohal valitseb hoopis teistsugune atmosfäär. Jupiter on tagasi Jäära märgis. Ei maksa ära unustada aga, et Jupiter on hea õnne ja külluse planeet. Jäära märk on aga ettevõtlik, tegus ja impulsiivne. Nende kahe energia aitab nii mõnelgi oma plaane ja unistusi ellu viia. Praegu on kõige õigem aeg selleks, et seada endale uusi eesmärke ja teha uusi plaane eesolevaks aastaks. Kui sa oled endale selgeks teinud, mida sa tahad, siis hakkavad võimalused tekkima nagu imeväel. Kõik muutub võimalikuks, kui sa tead, mida sa tahad. Ka meie kõige suuremad unistused võivad täituda. 

 

 

Terve hunnik teisi planeete viibib hetkel aga Kaljukitse märgis, mille energia on hoopis vastupidine Jäära ja Jupiteri omale. Kaljukitse ja tema märgis viibivate planeetide energia soovitab meil aega maha võtta, teha möödunud aasta kokkuvõte, vaadata üle, mis läks hästi ja mida võiks järgmisel aastal paremini teha. Ja lõpetada kõik pooleliolevad tööd ära. Tänu sellele võid sa uude aastasse minna rahuliku südame ja kerge meelega. Mida sa tahaksid järgmisel aastal paremini teha? Mida elu sulle sellel aastal õpetas? Mida sa ise võid ära teha selleks, et elada sellist elu nagu sa seda tahaksid? Kui sa ei hakka nende küsimuste üle mõtlema, ei saa sa midagi oma elus muuta. 

Merkuuri retrograad on algamas 30. detsembril ja see kestab kuni 19. jaanuarini. Ka see sunnib meid aega maha võtma ja kui me ise seda ei tee, teevad seda planeedid meie eest, tuues meie teele takistusi ning ootamatusi.  Ilmselt see ongi aastalõpupühade mõte: veeta aega nendega, kes on sulle kallid ja unustada kõik oma ülejäänud mured. Olla lihtsalt rahulikult.


Millistele tähemärkidele toob selle aasta lõpp kõige rohkem õnne? 

Kaalud

Aastalõpupühad on täpselt nagu Kaalude jaoks tehtud: Kaalud saavad siis oma lähedastega koos olla pika laua taga, olla õnnelik ja lobiseda tundide kaupa kõigest ja mitte millestki. Tema jaoks on see tõeline kingitus. Aastalõpupühade ajal unustavad Kaalud kõik oma mured. Ta elab omas mullis, kus kõik on hästi ja ühtegi probleemi ei ole. Ja isegi, kui kõik ei lähe tema plaanide või soovide kohaselt, võtab ta kõike rahulikult ja naeratab selle peale, kui ta onu hakkab jälle kahemõttelisi nalju tegema jõuluõhtul. Ta ei luba endale muremõtteid pähe. Planeedid toetavad teda ja kingivad talle ilusa nädala; täis häid üllatusi.

 

 

Jupiter soovitab Kaaludel kirja panna kõik oma soovid ja igatsused, unistused ja eesmärgid. Mitmed neist täituvad järgmisel aastal. Mitmed head uudised on tulemas, mitmed head üllatused leiavad aset ja teevad meele veelgi rõõmsamaks, aidates Kaaludel uut lehekülge oma elus keerata. Uus aasta ei ole enam kaugel ja toob talle uusi võimalusi kaasa.


Lõvi

Lõvil on kange soov muuta oma igapäevast elu natukenegi paremaks ja kergemaks, ta igatseb vahelduse ja uute väljakutsete järele. Aasta lõpp peaks tema ootused aga täitma, au ja kuulsuse hetk ei ole enam kaugel. Mitmed head uudised on tema poole teel, mis peaksid talle tooma rõõmu ja õnne. Jupiter on tagasi tulemärgis ja soovib Lõvile ainult parimat. Tänu õnne planeedi kaitsele võib Lõvi kindel olla, et hea õnn teda maha ei jäta. Lõvi võib selle aasta lõpus särada oma täies hiilguses. Ette rutates võime saladusekatte all öelda, et uus aasta tuleb tema jaoks veelgi parem.

Praegusel hetkel on tal väga head tulevikuväljavaated. Kui õnne planeet on võtnud Lõvikese oma kaitsva tiiva alla, siis toob see Lõvile kaasa õnne kõikides valdkondades, samuti häid uudiseid ning üllatusi.  Järgmisel aastal on kõik võimalik, kui ta ainult ise endasse rohkem usub, on julgem ja ettevõtlikum.

 

 

 

Neitsi

Kui paljud tormavad paanikas ringi, otsides viimaseid kinke (jah, just nii, muidugi käib jutt teist, kallid Veevalajad), siis Neitsi on vana rahu ise. Neitsil on kõik kingitused juba valmis ostetud novembri algusest saadik. Ta on kõik oma kulud pannud isegi Excel'i tabelisse kirja. Tema ei pea muretsema ega vaevama oma pead sellepärast. 

Kõik planeedid, mis hetkel Kaljukitse märgis viibivad, toovad Neitsile aga õnne kaasa. Kui Päike, Merkuur ja Veenus moodustavad ilusa trio Kaljukitse märgis, tähendab see Neitsile ainult parimat. Neitsi tunneb ennast ilmselt selle aasta lõpus paremini, kui kunagi varem ja on otsustanud teha kõik, et ka teised end hästi tunneksid. Selle aasta viimasel nädalal on Neitsi jaoks palju häid uudiseid ja üllatusi varuks, mis peaksid ta meele veel eriti rõõmsaks tegema. Kommentaare ei ole