Viimased lood

latest

Horoskoop : milliste tähemärkide esindajatele toob 2023. aasta suurt rahaõnne?

foto : u...

foto : unsplash / Joe Caione

 

 

Mida planeetidel sinu jaoks järgmiseks aastaks varuks on? 


Seda, et raha ei haise ja et selle eest õnne osta ei saa, teavad kõik. Aga raha aitab natukenegi õnnelikumaks saada. Mida toovad siis planeedid sulle järgmisel aastal (Väike vihje, Jupiter on aasta alguses Jäära märgis ja seejärel jõuab Sõnni märki ning tõotab seega mõlemale tähemärgile suuremat rahaõnne). Kuidas ka ei ole, 2023. aastal  on kõige paremad uudised ees ootamas kolme tähemärgi esindajaid, kes võivad sellel aastal saada väga rikkaks. Me ei liialda sugugi seda öeldes.


Milliste tähemärkide esindajatele toob 2023. aasta kõige rohkem rahaõnne? 

 

 

Jäär 

Jäära on ees ootamas eriti tegevusrohke aasta ja seda parem, sest talle meeldib, et kõik läheks ruttu ja kiiresti. Jäär saab 2023. aastal rikkaks tänu planeetidele, mis valvavad, et tal mitte millestki puudust ei tuleks. Täpsemalt on üks planeet võtnud ta oma kaitsva tiiva alla ja külvab Jäärakese sõna otseses mõttes rahaga üle - tegemist on hea õnne planeedi Jupiteriga. Jupiter, meie päikesesüsteemi hiigelplaneet, õnne- ja külluse planeet toob häid võimalusi kõikidele kaasa. Aga kõige rohkem Jäärale. Tänu Jupiterile algab Jäära uus aasta nii hästi kui võimalik. 2023. aasta maikuus liigub Jupiter edasi Sõnni märki, Sõnni aga peetakse samuti rikkuse märgiks. Seega on külluse planeet rikkuse sodiaagimärgis ja toob Jäärakesele seega veelgi suuremat rahaõnne. Tänu sellele hakkab raha tulema Jäärale nii uksest, kui aknast. Kõikide märkide järgi leiab ta võimaluse, kuidas parandada oma majanduslikku seisu ja haarab kinni kõikidest headest võimalustest. Jupiter jääb Sõnni märki terveks ülejäänud aastaks ja toob suurt õnne kõikidele Jääradele. Aga mitte ainult. 

 

 


Sõnn

Sõnn saab 2023. aastal rikkaks. Kõikide märkide järgi hakkab Sõnn sellel aastal veelgi rohkem oma sünnikuud armastama, kuna sellel aastal saab ta kingiks palju raha. Meie kallis Sõnnike, kes on teada ja tuntud materialist ning realist, peab maikuus võtma eraldi aega, et kogu oma raha kokku lugeda. Maikuus siseneb Jupiter Sõnni märki. Ja mis puutub rahaasjadesse, siis toob Jupiter tavaliselt suurt rahaõnne, rikkust ja kõiki muid hüvesid kaasa. Sõnni ainuke mure edaspidi on see, mida ta oma suure rahaga peale peaks hakkama: kas ostma suurema häärberi, auto või mõtlema investeerimise peale. Või siis ostma kuldse voodipesu. See jäägu tema enda mureks. Kõik võimalused avanevad, raha hakkab tema juurde tulema täiesti ootamatuid teid pidi. 

 

 


Neitsi

Hea rahaõnn naeratab Neitsile 2023. aastal. Nii nagu Sõnn, on ka Neitsi maamärk. Tänu sellele, et Sõnnile toob uus aasta rahaõnne, muutub ka Neitsi elu palju ilusamaks ja kergemaks. Sest astroloogias kord juba on nii, et kui ühele tähemärgile rahaõnn naeratab, siis saab sellest kasu ka teine sama elemendi märk. Jupiteri saabumine Sõnni märki maikuu keskel tähendab Neitsi jaoks väga hea perioodi algust. Sis leiab raha Neitsi juurde tee ja me ei räägi ainult väikestest summadest vaid suurest rahast. Väga head uudised on tulemas. Neitsi võib panna jalad seina peale ja lõpetada oma rahaasjade pärast muretsemise. Astroloogide sõnul ei saada 2023. aastal Neitsit ainult rahaõnn. Üks teine planeet toob Neitsile samuti õnne: Uraan liitub Jupiteriga ja aitab Neitsil kõik unistused ellu viia. 2023. aasta tuleb Neitsi jaoks üle ootuste hea.

Kommentaare ei ole