Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Päevahoroskoop : neljapäev, 10. november

foto : u...

foto : unsplash . Priscilla Du Preez

 

Jäär

Armastus. Me väga loodame, et su kaaslane hoiab täna sind silmas ja ei jäta sind üksi. Sest suure tõenäosusega kohtad sa täna kedagi, kes sind ükskõikseks ei jäta ja kelle vastu sa tunned esimesest hetkest suurt külgetõmmet. Lisaks on see veel vastastikkune. Kui võimalik, siis hoia end sekeldustest eemale ja jää koju.

Raha. Hea on praegu see, et planeedid enam sinu vastu ei tegutse ja ei too pahandusi kaasa. Seega on paremad ajad sind ees ootamas ja kõik raskused selleks korraks seljataga.

Tervis. Kui võimalik, söö valgurikkamat toitu : lahja liha, jogurt, juust, munad ja läätsed. Su tervis on sulle selle eest tänulik.

Töö. Kui mõni su töökaaslastest peaks täna sulle kaikaid kodaratesse loopima, tuleb tal seda ruttu kahetseda, sest planeet Marss ise seisab sinu selja taga.

Väike nõuanne: kas sul on tunne, et su elu on muutunud liiga igavaks? Sea endale siis uued eesmärgid


Sõnn

Armastus. Planeetide seis sinu armastuse sektoris ei ole hetkel kõige parem ja selle tõttu võib tänane päev tulla tavalisest pingelisem, põhjustada erimeelsusi ning arusaamatusi. Nüüd, kus sa seda tead, katsu ise omalt poolt kõik teha, et pingeid leevendada. 

Raha. Hea oleks, kui sa heidaksid pilgu oma rahaasjadele ja organiseeriksid oma raha paremini. Nii leiad sa uusi võimalusi.

Tervis. Sinu tervis sõltub täna suurel määral planeetidest, mis viibivad su tervise sektoris hetkel. Ja kuna need planeedid on positiivse mõjuga, ei ole sul muretsemiseks põhjust. 

Töö. Sa vajad puhkust kiiremas korras. 

Väike nõuanne: ära ole liiga närviline ja ära ärritu nii tihti


Kaksikud

Armastus. Planeetide seis ei ole hetkel kõige parem ja selle all kannatab sinu paarisuhe kõige rohkem. Sa ei ole täna eriti kannatlik ega heatahtlik oma kaaslase vastu, näed temas ainult vigu ja puudusi. 

Raha. Praegu ei ole kõige parem aeg suuremate tehingute sooritamiseks. Suure tõenäosusega ei õnnestu sinu ettevõtmised praegusel hetkel, seega oota veel natuke.

Tervis. Jupiter kaitseb su tervist ja selle tõttu ei tohiks ükski terviseprobleem sind kimbutada. Vaata ainult, et sa ei sööks rohkem, kui vaja.

Töö. Planeedid toetavad täna sind kõikides su ettevõtmistes, seega ära karda ja ole julgem ning näita välja omapoolset huvi.

Väike nõuanne: tark ei torma

 

 


Vähk

Armastus. Planeedid teevad sulle täna silma. Hoolimata kõikidest raskustest, mis su elus hetkel võivad olla, leiad sa põhjust, et õnnelik olla. Elu on sinu vastu täna hea.

Raha. Praegusel hetkel on sul väga head väljavaated ja sa leiad võimaluse, kuidas oma majanduslikku olukorda parandada. 

Tervis. Katsu hoolitseda rohkem oma tervise eest ja ära kurna ennast ära, see ei vii sind kuhugi. Võta asju rahulikult.

Töö. Hea edu saadab sind täna ja ilmselt saad sa täna ka paar head uudist.

Väike nõuanne: ära alahinda teisi, eriti oma vaenlasi


Lõvi

Armastus. Kui sul on põhjuseid etteheidete tegemiseks, siis selle asemel, et enda sees viha kanda ja mossis näoga ringi käia, räägi parem oma kaaslasega ja ütle talle selgelt, mis sind häirib. 

Raha. Ilmselt leiad sa lahenduse ühele probleemile.

Tervis. Ära kurna ennast ära, praegusel ajal tuleb rohkem puhata ja võtta natuke aega maha. Kuhu sul kiire on? 

Töö. Tõenäoliselt on sul põhjust rahulolematuseks aga ära näita seda igal hetkel välja. 

Väike nõuanne: hinda oma lähedasi rohkem


Neitsi

Armastus. Tänu planeetide seisule leiad sa võimaluse, kuidas muuta oma suhet lähedasemaks ja paremaks. Sa pead olema järeleandlikum ning parem nii iseenda, kui teiste vastu. 

Raha. Tänane päev peaks sulle kõikide märkide järgi tooma raha juurde.

Tervis. Väga hea päev on sind ees ootamas, energiat peaks sul olema rohkem kui vaja ja tänu planeetidele muutub su tervis iga hetkega aina tugevamaks.

Töö. Planeet Uraani aspekt ei ole täna kõige paremas ja võib põhjustada tööalases keskkonnas omavahelisi hõõrumisi ning arusaamatusi. Ära pane liiga suuri ootusi tänase päeva peale, võib juhtuda, et sul tuleb pettuda.

Väike nõuanne: ära ole nii range nii iseenda kui teiste vastu

 

 


Kaalud

Armastus. Võib-olla on see ajutine nähe aga su elus on olnud paremaid aegu, kui praegu. Võib-olla on tegemist lihtsalt kerge väsimusega, mis on õnneks mööduv. 

Raha. Planeetide seis on hetkel väga hea. Tervelt viis planeeti aitavad sul oma rahalist seisu parandada, tänu millele peaksid sa tänase päeva jooksul raha juurde saama.

Tervis. Viimane aeg on hakata ennast rohkem liigutama. Aitab küll sellest pidevast istumisest, tõuse püsti ja võimle. 

Töö. Ära ole nii kindel, et kõik läheb sinu plaanide kohaselt. Katsu olla ettenägelikum.

Väike nõuanne: ära ülehinda oma võimeid ja oskuseid: on sinust tugevamaidki


Skorpion

Armastus. Armastus on otsustanud sind ise täna kinni püüda, tahad sa seda siis või ei taha. Mitmed ilusad kohtumised leiavad täna aset.

Raha. Tänu Pluuto heale aspektile peaksid sa praegu mõtlema sellele, mis aitaks sul oma rahalist seisu parandada. Just tänase päeva jooksul võib sul tekkida üks kuldaväärt idee.

Tervis. Päike muudab su tervist tugevamaks. Ükski terviseprobleem ei tohiks sind kimbutada. 

Töö. Kõik uksed avanevad täna sinu ees. Kui sa tahad paremat palka, siis piisab sul ainult küsida. Kui sa tahad paremat töökohta, siis piisab sul ainult kandideerida. 

Väike nõuanne: elu ei ole ainult must-valge


Ambur

Armastus. Rutiin ja üksluisus on suhte kõige hullemad vaenlased. Ja sellepärast pead sa midagi ette võtma enne, kui on liiga hilja. 

Raha. Ole ettevaatlikum oma rahaasjadega ümber käies ja ära kuluta liiga palju. 

Tervis. Merkuur ja Jupiter tegutsevad su tervise sektoris ja selle tõttu ei ole sul vaja midagi tõsist karta. Võib-olla ainult liigeseprobleemid teevad muret.

Töö. Sa suudad täna ära lahendada ühe keerulise probleemi.

Väike nõuanne: võta asju filosoofiliselt

 

 


Kaljukits

Armastus. Veenus avaldab täna väga positiivset mõju. Kõik probleemid ja arusaamatused peaksid kaduma nagu nõiaväel. Kui sa oled aga vallaline, on sind ees ootamas üks selle aasta kõige ilusamatest päevadest.

Raha. Ära hakka riskima oma rahaga, oota ära paremad ajad selleks, et suuremaid tehinguid sooritada, mille õnnestumises sa kindel ei ole.

Tervis. Võta asju rahulikult ja lõpeta see muretsemine. Sa ei saa kõike kontrollida ja kurnad ise ennast ära. 

Töö. Asjad võivad täna võtta eriti kummalise ja ootamatu suuna. 

Väike nõuanne: mõtle enne, kui sa midagi ostad


Veevalaja

Armastus. Neli planeeti tegutsevad hetkel sinu armastuse sektoris ja selle tõttu võib juhtuda, et sul tekib arumsuhe kellegagi, kes ei ole enam vaba. Tegemist võib olla lihtsa flirdiga või niisama mänguga aga mõneks hetkeks võid sa täiesti pea kaotada ja hakata juba uusi tulevikuplaane tegema.

Raha. Kindlusta oma tulevikku, et ootamatused sind ei tabaks. Praegu on sul selleks kõik võimalused. Kes otsib, see leiab.

Tervis. Ilmselt kannatad sa viimasel ajal ärevuse all, mis ei lase sul magada ega rahulikult elada. Tee hingamisharjutusi, veeda rohkem aega lähedastega, loe häid raamatuid ning naera.

Töö. Ära usalda kõiki ja ära unusta, et ka seintel on kõrvad.

Väike nõuanne: ära mõtle kogu aeg oma murede peale


Kalad

Armastus. Planeetide seis ei ole hetkel kõige parem. Ja selle tõttu ei too tänane päev sulle ilmselt kaasa ei rõõmu ega õnne armastuse koha pealt. Kodune õhkkond võib olla pingelisem.

Raha. Katsu hoida rohkem kokku ja ole säästlikum.

Tervis. Sa pead hakkama sporti tegema ja rohkem liikuma, nii paraneb ka su tervis.

Töö. Väga hea päev on sind ees ootamas, mis toob sulle kaasa mitu head uudist.

Väike nõuanne: ära muutu liiga pessimistlikuks

Kommentaare ei ole