Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Horoskoop : kellega Sõnni tähemärgi esindajad üldse kokku ei sobi?

foto : unsplash / Christopher Sardegna      Sõnnide kohta ö...

foto : unsplash / Christopher Sardegna

 

 

 Sõnnide kohta öeldakse küll seda, et nad on kangekaelsed, kui ka seda, et nad kipuvad olema pika vihaga. Tegelikult on kõikidel tähemärkidel omad halvad küljed. Öeldakse ju, et Jäär on oma olemuselt väsitav ja tema otsekohesuses võib mõnikord üllatada nii mõndagi. Kalade kohta öeldakse jälle, et nad elavad omas maailmas, mis on reaalsusest väga kaugel. Siis öeldakse jälle Kaksikute kohta, et nad on kahepalgelised, Kaalude esindaja jällegi silmakirjalik. Ehk siis kokkuvõttes on igalühel omad väikesed puudused. On sellel siis tõepõhi all või mitte, see jäägu igaühe enda otsustada. Kuidas ka ei ole, kõikides edetabelites, kus on väljad toodud kõige kangekaelsemad tähemärgid, on Sõnn sageli esimesel kohal. Sõnn on praktilise mõtlemisega maamärk, kelle kohta sageli arvamused lähevad täiesti lahku. Selle kohta ütlevad tähetargad, et tegemist on astroloogilise sobivusega. Sõnni vaenlased aga leiavad, et temaga polegi lihtne läbi saada. Nad peavad Sõnni selle jaoks liiga keeruliseks. 


Kes on Sõnni parimad sõbrad? 

Sõnnile meeldib panna kohe alguses piirid paika. Tema tahab, et suhe oleks üles ehitatud õigetele alustele ja et ta saaks inimest alati usaldada. Teiste sõnadega läheb Sõnnikesel vaja palju aega analüüsimiseks ja uurimiseks enne, kui ta hakkab oma südant ja hingeelu kellelegi avama. Kui ta on aga hakanud kedagi usaldama, ei ole temast parimat sõpra olemas. Ta on truu, alati valmis ära kuulama ja toetama, heatahtlik ning julgustav, ta aitab ka teisi elus edasi. Ja ilmselt sellepärast sobib ta nii hästi Kaladega. Kui alguses võib tunduda, et neil ei ole suurt midagi ühist, siis tegelikkus on hoopis teine. Nad täiendavad teineteist. Ja kui nii võtta, siis Vesi (Kalade element) toidab Maad (Sõnni element). Igapäevases elus on nad väga head sõbrad. Kalade esindaja aitab Sõnnil mugavustsoonist välja tulla ja leida uusi võimalusi. Ta näitab talle, võttes appi oma kujutlusvõimet, et elu ei ole kunagi ainult must või valge. Ta aitab Sõnnil muuta vaatenurka ja aitab tal omaks võtta teisi mõtteviise. Omalt poolt suudab Sõnn Kalade emotsionaalsust vaigistada ja tuua teda maa peale tagasi, kui Kalade esindaja taas kord kaob oma unistuste maailma. 

 

 

Nad on koos mõlemad õnnelikud. Ja sama võiks öelda ka Vähi ja Sõnni kohta. Ka Vähk on veemärk. Sõnn ja Vähk mõistavad teineteist ilma sõnadetagi. Neil on samad väärtushinnangud, nad peavad tähtsaks oma juuri, head toidu ning olla teineteise jaoks olemas. 

Ka Kaljukitsega on Sõnnil tugev sõprus. Neil on palju ühist, nad mõlemad on hästi praktilise mõtlemisega ja nad tahavad, et töö oleks korralikult tehtud ning asjad selgeks räägitud kohe alguses. Nad ei hakka kunagi teineteisele tagaselja haiget tegema, halbu üllatusi pole neil omavahel vaja karta. Ja koos saavad nad kõikidest raskustest üle.

 

Miks mõnikord võib tunduda, et Sõnn on halva iseloomuga

Sõnni tähemärgis sündinud ilmselt ei taha seda kuulda aga tegelikult on asjalood nii, et ka nemad ei ole täiuslikud ja vigadeta. Mõned lausa mõtlevad, miks see Sõnn ometi on nii halva iseloomuga. Me ei ole seda ise välja mõelnud, sest sellele küsimusele on Google's kõige rohkem vastust otsitud. Teeme selle asja kohe selgeks. Ei, Sõnn ei ole halb. Ja ei ole ka ühtegi sellist tähemärki olemas, kes oleks oma olemuselt halb. Aga, Sõnn on hästi kangekaelne ja jonnakas ja kui ta on halvas tujus, siis võib ta tunduda külm, eemalolev ja üleolev. Sellisel juhul on parem talle mitte vastu hakata. Kui ta on veendunud, et tal on õigus, siis ei suuda mitte miski ega keegi panna teda meelt muutma. Siis tuleb teda ainult ära kuulata ja võtta asju nii nagu ta ütleb, kui sa ei taha, et ta ärrituks. Veelgi hullem, Sõnn on hästi pika vihaga. No ta ei hakka kättemaksu hauduma nagu Skorpion seda teeb aga ta võib sõnapealt jutuajamise lõpetada ja jätta su sinnapaika. Kui sa peaksid teda aga reetma või välja näitama, et sa ei hinda teda vääriliselt, siis kaob ta su elust ilma pikema seletuseta. Ja ära ootagi, et ta oma meelt muudaks. Teie suhe on läbi ja igaveseks. Mitte iialgi ei hakka ta enam sinuga rääkima. Ta ignoreerib sind edaspidi täielikult ja näitab sellega välja seda, mida ta sinust arvab. Kas sa leiad ikka veel, et see on temast halb? Meie igatahes arvame, et ta on muljet avaldav. Ja anname talle kümme punkti. 

 

 


Milliste tähemärkide esindajatega Sõnnid ei sobi? 

Mõnede tähemärkidega saame me hästi läbi, teistega ei sobi üldse. No ei leia ühiseid jututeemasid ja kohe on tunda, et nagu must kass oleks vahelt läbi jooksnud. Kui Sõnnile mõni inimene ei meeldi, siis ei ütle ta midagi, ta ei hakka õlgu kehitama ega kulme kergitama, ta ei taha konflikte. Aga, oma ilusa naeratuse saatel ütleb ta midagi sellist, mis võib teist hingetuks võtta ja mille salvavast alatoonist too alles hiljem aru saab. Ta teeb mõne sellise sarkastilise nalja sinu aadressil, millega ta näitabki, kui vähe ta sinu käitumist hindab. Sõnn ei kannata eriti Veevalajat, keda ta peab väsitavaks, kurnavaks ja ärritavaks. See pole Veevalaja süü aga Sõnni meelest on Veevalaja nagu elus reklaamleht, kes käib mööda maailma kuulutamas oma idealistlikku maailmavaadet, ei karda näidata välja oma ükskõiksust ühiskondlike reeglite vastu, kes on suur suhtleja ja üldse selline ekstravagantne tegelane, kelle peale Sõnn kõõrdi vaatab. Sõnni jaoks on seda kõike liiga palju: too much! Veevalaja on õhumärk, seltskonnaliblikas, kellele meeldib lennata õielt õiele ja võtta asju vabalt ning kergelt, selle asemel, et end halliks muretseda ja tööga tappa. Ta on alati kõikidest teistest sammukese ees ja näeb elu läbi roosade prillide. Sõnn aga peab Veevalajat natuke põrunuks, ta leiab, et Veevalaja elab ilmselt Kuu peal, päris elust kaugel ja üldse ei ole kunagi kindel, mida temasugusega oodata võib. Ühesõnaga ei ela need kaks samas ajas ega ruumis. Ja see võib põhjustada mustade aukude tekkimist ning kosmilisi häireid. Ja siin pole isegi vaja geenius olla selleks, et teada, et see midagi head ei ennusta nende omavaheline suhe. 

 

 


Sama võiks öelda ka Sõnni ja Jäära kohta. Nende omavahelises suhtes võivad esimesed pinged väga ruttu tekkida. Ja süüdi on selles Jäära suur energia, mis Sõnni ruttu ära väsitab. Jäär on ettevõtliku vaimuga, tahab kogu aeg tegutseda, tal pole aega isegi selleks, et maha istuda. Ta elab täiskiirusel oma elu ja enne tegutseb ning alles siis mõtleb. Teiste sõnadega ei saa Sõnn temaga lihtsalt hakkama. Ei ühest ega teisest küljest. Jäär on liiga tormakas, liiga kiire, liiga pealiskaudne. Vähemalt Sõnni arvates. Sõnn lihtsalt ei suuda Jääraga sammu pidada. Sõnni meelistegevus on pealelõunane uinak, mõnus vann, õhtusöök küünlavalgel rahus ja vaikuses. Omalt poolt Jäär võib tunda koos Sõnniga, et ta ei saa elada oma äranägemise järgi ja pooled asjad jäävad nii tegemata, kui kogu aeg viivitada ja oodata. Sõnni mõtteviis ei sobi talle absoluutselt. Ta leiab, et Sõnn on liiga aeglane ja nurgeline tema jaoks. Seega tunnevad mõlemad pettumust ja ärrituvad mitte millegi pärast. Parem on seda vältida. Ja leida endale mõni teine sõber.


Järelsõna

Otse loomulikult tuleb ära märkida, et kõik need teooriad on ja jäävad üksnes teooriateks. Astroloogia ei ole täppisteadus, see pole üldse mingi teadus. Lisaks, ei piisa ühest astroloogilisest tähemärgist selleks, et tunda kellegi tõelist isiksust. Selle jaoks on vaja uurida astroloogilist sünnikaarti üldiselt. Kuhu juurde kuuluvad lisaks päikesemärgile ka tõusu- ja kuumärk teiste seas. Samuti Merkuuri (suhtlemine) ja Veenuse (armastus ja suhted) aspektid sünni ajal. Sellepärast mõnikord tundubki, et inimesel on raske oma horoskoopi lugedes ennast ära tunda selle järgi. Seega ei saa kõike võtta täht-tähelt. Ja loomulikult, kui su parim sõber on sündinud Veevalaja tähtkujus, siis on see täiesti võimalik. Samamoodi on ka võimalik, et Kalad ja Sõnn omavahel üldse ei sobi. Õnneks on nii, et kui planeetide seis meid igapäevases elus mõjutab, siis ei suuda planeedid kõike ka kontrollida. Ja see peaks Sõnnidele juba meeltmööda olema. Allikas: elle.fr

Kommentaare ei ole