Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Armastus : mis tekitab suhtes ebameeldivust ja mõjub eemaletõukavalt?

  Foto : unsplash / Danny Lines Halb lõhn, kõhutuuled, karva...

 

Foto : unsplash / Danny Lines

Halb lõhn, kõhutuuled, karvad, sokkidega voodis olemine, must aluspesu... mis veel mõjub eemaletõukavalt? 

Mõnede inimeste jaoks on tegu tühise asjaga, teiste puhul aga mõjub nii eemaletõukavalt ja vastikust tekitavalt, et see teeb kriipsu peale igasugusele lähedusele ning soovile koos olla. Tegemist võib olla ka asjadega, millele sa pikemat aega katsusid läbi sõrmede vaadata aga mis hakkavad üha rohkem sind häirima. Need pisiasjad, mis tapavad armastuse, puudutavad nii mehi, kui naisi. Sa võid inimest armastada, ta võib sulle meeldida aga kui tema juures on see miski, mis hakkab sind ärritama ja käib sulle närvidele, siis varem või hiljem lähed sa tema juurest ära. 

Ehk siis tegemist on armastuse tapjatega, eemaletõukavate asjadega, mis kohe suhte alguses või peale pikki kooseluaastaid teevad suhtele lõpu. Tegemist võib olla seksuaalküsimusega või siis üldise hügieeniga või hoopis kultuuritaustaga. Ühel hetkel võib su suhe kannatada lihtsalt ühe asja pärast, mis hakkab sulle ärrituvalt mõjuma. Ja sellel hetkel on sul tunne, et sa tahad ruttu oma kohvrid pakkida ning minna maailma lõppu. Ja nagu öeldud, puudutavad need eemaletõukavad asjad nii naisi, kui ka mehi.


 

 

Esimese kohtumise jooksul mõjuvad eemaletõukavalt


 • Halb hingeõhk : sõi inimene siis eelnevalt küüslauku või on tal katkised hambad, tulemus on ikka sama. Mitte kellelgi ei teki tahtmis sellist inimest suudelda. 
 • Mustad küünealused : kui ta on maaler või töömees, siis võib mitte pöörata tähelepanu inimese küünealustele. Aga vastasel korral on raske leida õigustust sellele, kui inimene ei oska oma käsi pesta.
 • Kahtlase päritoluga lõhn : mõni inimene pihustab endale peale suures koguses poes müügil olevat odavat deodoranti, teine lõhnab higi järgi. 
 • Must huumor : ta usub, et on naljakas ja viskab kogu aeg kilde, millest ainult tema ise aru saab. Heidab nalja sinu lähedaste ja sõprade üle. Mõni nali võib panna sind naeratama aga seksistliku, rassistliku ja homofoobse alatooniga naljad tekitavad soovi minema minna. 
 •  Parandamatu lobamokk :  te saite kokku alles 10 minutit tagasi, kui juba sa tead, et ta käis suvel oma sõprade juures mere ääres, et ta teenib kõvasti üle keskmise, et ta oleks äärepealt sinna firmasse tööle saanud aga tal oli sellel päeval mingi probleem, et ta on juba reisinud kõikides riikides, et ta on voodis kõige parem... Kõige rohkem räägib ta iseendast ja sellest, kes ta on. 
 • Eksi armastaja : "Mul on nii raske oma eelmisest naisest üle saada. Me elasime nii kaua koos. Mu naine on ka blondide juustega. Mu naisele meeldis ka selline kott. Mu endine ämm on nii tore inimene, me saame ikka veel hästi läbi." Ja nii terve õhtu kuuled sa kõike, mis puudutab tema endist naist ja naise peret. Tekib küsimus, miks nad üldse lahku läksid!  
 • Teisi naisi vaatav : sa näed küll, kuidas ta kõiki ilusaid naisi asjatundja pilgul vaatab. Ta ongi selline naistemees ja ei saa sinna ise midagi parata, et vaatab kõiki naisi. Nagu poleks sind olemas. Ja ta ka veel kommenteerib ka neid nagu oleksid sa tema semu. 
 •  Mees, kes on kõige eest juba hoolt kandnud : programm on sama, ainult naised vahetuvad. Kui mees hakkab kohe rääkima pere planeerimisest, laste saamisest, abiellumisest, küsib sinu arvamust laste nimede suhtes, tahab kokku saada sinu vanematega, organiseerib järgmist puhkust koos, siis ole ettevaatlik. Natuke kahtlane, kas pole? 
 

 

 

 

Mis mõjub eemaletõukavalt pikemas suhtes?

Kui sa lootsid, et armastuse avaldamisest piisab või et te olete juba nii kaua koos olnud, et nüüd võid sa vabalt võtta, siis sa eksid. 

 • Liigne armukadedus : "Kus sa olid? Kellega sa koos käisid? Ta meeldib sulle, on ju nii, see uus sekretär? ". Alguses võib see olla isegi meeldiv, et teine armukade on aga pikapeale muutub see kurnavaks. Sa ei ole ju politsei ülekuulamisel oma kodus, et sa pead kõikidest oma tegudest aru andma. Tasapisi hakkab see ärritama. Varem või hiljem üks teist kahest murdub.
 • Soov iga hinna eest teist muuta : alguses soovitas tal sul juuksevärvi muuta, siis soengut, siis rohkem end meikida, siis kanda kõrgemaid kontsi, siis lühemat seelikut. Järgmisena hakkas ta soovitama, milliste sõpradega sa võiksid läbi käia, millise ametiposti endale valima, milliste huvialadega tegelema. Ja sinul on raske ennast peeglist ja enda pilgust ära tunda. 
 • Sa ei hoolitse enda eest : seda juhtub sageli, kui inimesed on liiga kaua koos elanud, siis jätavad nad enda eest hoolitsemise hooletusse. Mis siis, et oled päev otsa dressides, juuksed sassis peas, et sa raseerid kaenlaaluseid tema ees, vastad ühesilbilistelt ja et te mõlemad olete 15 kilo juurde võtnud. Teleka ees on tore lösutada ikkagi. Rutiin on teie suhtes juba sees ja tapnud armastuse. Kurb. Väga kurb. 
 •  Segamini kodu : must ja kasimata tualettruum, läppunud õhk tubades, hallitus kraani ümber, karvad kraanikausis, must voodipesu, mida pole eelmisest suvest vahetatud, konisid täis tuhatoos... Selleks, et kodu oleks puhas ja korras, ei pea olema puhtusefriik. Armastusest üksi ei piisa, kui inimestele on antud kaks silma ja nina.
 • Paljas või poolpaljas mehike : loomulikult, igal oma maitse ja me ei hakka kellegi eluviisi hukka mõistma. Aga mõned detailid mõjuvad eemaletõukavalt. Nagu näiteks maika väel jalutamine, auklikud aluspüksid jne. Varbaküüned, mis võiksid kuuluda mõnele pruunkarule, higilõhn, mis ajab iiveldama; karvad seal, kus sa poleks osanud oodatagi;  sokkidega voodis olemine... See nimekiri pole veel lõplik.
 
 
 

 

Kommentaare ei ole