Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Naised +50 : kõige vajalikumad iluhooldustooted

Foto : unsplash / Camille Brodard    Vaadates praeguseid 50. ...

Foto : unsplash / Camille Brodard

 

 Vaadates praeguseid 50. aastasi naisi, eriti filmistaare, võiks öelda, et nad näevad väga head välja oma vanuse kohta. Muidugi aitab siin suurel määral kaasa ilukirurgia aga nahk on neil siiski heas korras oma aastate kohta. Ja saladus peitub õiges nahahoolduses. Vaata, milliseid tooteid on vaja selles vanuses kindlasti kasutada.

Vananemisest ei saa üle ega ümber, ikka tekivad kortsud ja nahk muutub mingil ajal kuivemaks. Selles ei ole midagi halba. Õnneks on olemas aga selliseid iluhooldustooteid, mis aitavad säilitada naha elastsust ning hoida kauem erinevate kahjustuste eest. Naha eest hoolitsemine aitab nahka kaitsta. Aja jooksul aeglustub naharakkude uuenemine ja östrogeeni tase alaneb, ka see mõjutab naha seisundit. 

 


Milliseid tooteid tuleks kindlasti kasutada? 

Eksperdid kordavad seda otsekui ühest suust, et päikesekreem on kõige tähtsam hooldusvahend, mis aitab nahka kaitsta väliste tegurite eest kogu aasta jooksul. Hoia kogu aeg päikesekreemi kotis, eriti juhul, kui sa pead palju väljas viibima. 

Naha vananemine on märk sellest, et nahk muutub kuivemaks. Naha kaitsebarjäär muutub nõrgemaks ja nahk hakkab kaotama oma niiskusetaset. Sellepärast tuleks kasutada sellist niisutavad kreemi, mis sisaldab keramiide, glütserooli, shea võid ja rasvhappeid. Samuti oleks hea kasutada hüaluroonhapet sisaldavat seerumit.

 

 

Mis puutub näopuhastusgeeli, siis kasuta ilma parfüümita, õrnatoimelisi vahendeid, mis ei ärrita nahka. Ka veetemperatuur on tähtis, ära puhasta nägu liiga sooja veega.

Selleks, et kollageeni toormist stimuleerida, kasuta selliseid tooteid, mis sisaldavad retinooli. Seda enam, et viiel aastal peale menopausi langeb kollageeni tootmine 30%. Kui su nahk aga retinooli ei talu, siis vali peptiide sisaldav näokreem. Peptiidid on retinooli alternatiivne vahend, millel on sama toime ning mis aitab samuti stimuleerida kollageeni tootmist ja pinguldada nahka.

Kommentaare ei ole