Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Horoskoop : 5 tähemärki, kes elavad paremini vallalistena

    Tihti usutakse, et õnnelik saab olla ainult siis, kui sul on kaaslane. Loomulikult toob kooselu kaasa palju...

 

 


Tihti usutakse, et õnnelik saab olla ainult siis, kui sul on kaaslane. Loomulikult toob kooselu kaasa palju positiivsust aga on neid, kes on palju õnnelikumad vallalistena."Parem on olla üksi ja õnnelik, kui õnnetu ja kellegagi koos" Marilyn Monroe

Astroloogia järgi on sodiaagimärke, kes elavad paremini vallalistena kui koos kellegagi lihtsalt sellepärast, et olla koos. 
 

1. KAKSIKUD ( 22. mai - 21. juuni)

Peamine põhjus, miks Kaksikud elavad paremini üksi, kui kellegagi koos, tuleb nende sõltumatust ja kontrollile allumatust loomusest. Lisaks sellele on neil kergemeelne meel, mis ei võimaldagi kellegagi püsivat suhet luua.
 


2. AMBUR ( 23. november - 21. detsember)

Amburitele sobib üksindus ideaalselt ja seda lihtsalt sellel põhjusel, et nad hindavad kallilt oma vabadust ja naudivad sellest iga hetke. Nende jaoks on suhe kellegagi võrdväärne emotsionaalse vangistusega. Ja see on muuseas üks nende suurimatest hirmudest.
 
 
 

3. JÄÄR ( 21. märts - 19. aprill)

Need, kes tunnevad Jäärasid hästi teavad, kui impulsiivsed nad olla võivad. Nad tegutsevad alati ruttu, otsekohe, mõtlematult ja ootavad tulemust silmapilkselt. Paljud inimesed ei suuda aga seda tempot nendega pidada. Ja sellepärast, et mitte kedagi pidevalt järgi oodata, eelistab Jäär olla üksi.
 

4. SÕNN ( 20. aprill - 21. mai)

Peamine põhjus, miks selles tähtkujus sündinud inimesed eelistavad olla pigem üksi, on nende kangekaelsus ja jonnakus. Nad ei talu silmaotsaski kriitikat ega vastu hakkamist, mida paraku tihti kooselus ikka ette tuleb.
 

5. KALJUKITS ( 22. detsember - 20. jaanuar)

Kaljukitsed vaatavad elu pragmaatilise külje pealt. Nad on ambitsioonikad, neil on nii palju projekte, mida vaja ellu viia. Ja probleem seisneb selles, et tema jaoks on suhe takistus, mis ei võimalda tal ellu viia oma elu unistusi. Sellepärast, kui ta just ei leia enda kõrvale kedagi, kes teda aitab ja toetab, ei tekita temas mingit probleemi elada üksi aga oma äranägemise järgi.

 

Kommentaare ei ole