Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Päevahoroskoop : teisipäev, 7. juuni

foto : unsplash / Patrick Pahlke    Jäär Armastus. ...

foto : unsplash / Patrick Pahlke

 

 Jäär

Armastus. Kõik, mida sa praegu vajad, on rahu ja vaikus. Tõenäoliselt ei pea sa pettuma. Kui sa oled vallaline, igatsed sa enda kõrvale eelkõige intelligentset inimest, kellega sa saaksid maailmaasjadest rääkida. Töö. Sul on suured plaanid aga õnneks hoiad sa oma saladusi enda teada. Tervis. Tänu planeetide seisule muutub su tervis palju paremaks. Raha. Hoia oma raha, ära lase ennast mõjutada.

Väike nõuanne: enne töö, siis puhkus

 

Sõnn

Armastus.  Praegusel hetkel pole su elu just kõige parem. Ja kõiges selles on süüdi ainult Neptuun. Te olete mõlemad elukaaslasega hakanud oma poliitikat ajama ja hoiate küünte ning hammastega oma arvamusest kinni. Töö. Tundub, et hea edu saadab sind praegu kõiges, mida sa ka ette ei võta. Tervis. Ära unusta tervislikult toituda. Raha. Väga hea rahaõnn saadab sind täna tänu Jupiterile. 

Väike nõuanne: ära ole nii suur pedant 


Kaksikud

Armastus. Veenus on täna sinuga. Ja selle tõttu peaks täna kõik hästi minema, sa mõistad paremini oma kaaslase vajadusi ja soove. Kui sa oled aga vallaline, siis oled sa ilmselt heas tujus ja tead, mida teha, et armastust oma ellu leida. Töö. Seisa rohkem oma õiguste eest ja ära lase endale liiga teha. Tervis. Energiat on sul rohkem, kui vaja, ära ainult liiga palju söö ja hoia end külmetushaiguste eest. Raha. Ära mängi oma rahaga.

Väike nõuanne: ära liialda rääkides oma probleemidest


Vähk

Armastus. Sa oled liiga emotsionaalne ja see ei tule sulle kasuks. Lisaks sellele võib tänane päev tuua põhjust armukadeduseks. Kui saoled aga vallaline, siis ära torma liiga palju. Töö. Ole ettevõtlikum ja julgem. Tervis. Üldiselt peaks su tervis olema hea. Raha. Kuluta vähem.

Väike nõuanne: võta asju rahulikult, ära muretse, ära planeeri kõike ette ja katsu olla lihtsalt rõõmus

 


Lõvi

Armastus. Täna oled sa ilmselt ettevõtlikum ja tahad näidata oma partnerile, milline tõeline suhe peab välja nägema. Kui sa oled aga vallaline, siis ära heida meelt, sa oled alateadlikult hoidnud teistest eemale viimasel ajal. Töö. Tõenäoliselt otsustad sa viia oma plaanid ellu, hoolimata kõikidest takistustest. Tervis. Puhka rohkem. Raha. Mõned väikesed probleemid võivad tekkida aga ei midagi tõsist.

Väike nõuanne: usu rohkem iseendasse


Neitsi

Armastus. Sa otsid hingelist suhet ja igatsed emotsionaalse läheduse järele. Ära tee endale liiga suuri illusioone. Töö. Sa oled veelgi ambitsioonikam ja surud oma tahtmist läbi vahendeid valimata. Tervis. Hoia oma kehakaalu. Raha. Organiseeri paremini oma rahaasju.

Väike nõuanne: ära pea igat väikest probleemi suureks katastroofiks

 

Kaalud

Armastus. Vallalisi saadab täna hea edu. Töö. Ülemused võivad sulle usaldada ühe tähtsa projekti elluviimise. Tervis. Katsu leida vahendeid, mis aitavad sul maandada stressi. Raha. Väike rahaingel võib sind täna külastada.

Väike nõuanne: ära ülehinda oma võimeid


Skorpion

Armastus. Elukaaslase reageering võib sind täna ebameeldivalt üllatada. Töö. Ära võta enese peale liiga palju kohustusi. Tervis. Mitte midagi tõsist ei tohiks juhtuda. Raha. Ole ettevaatlik ja ära tee midagi, mida sa võid hiljem kahetseda.

Väike nõuanne: selleks, et muuta oma maailma, pead sa muutma oma mõtteid

 


Ambur

Armastus. Paljutõotav päev on sind ees ootamas, mis peaks tooma su ellu armastust ja õnne. Töö. Ole ettevõtlikum ja ära maga kõiki häid võimalusi maha. Tervis. Üldiselt peaks su tervis olema hea. Raha. Mõned väikesed probleemid võivad tekkida aga ei midagi tõsist.

Väike nõuanne: kui sa tunned, et sa enam ei jaksa, siis võta aeg maha ja räägi oma lähedastega. 


Kaljukits

Armastus. Ära ole nii muutliku tujuga ja ära riku enda ja teiste päeva ära. Töö. Ilmselt tehakse sulle täna üks väga hea pakkumine. Tervis. Jupiter annab sulle tiivad, sa peaksid olema heas vormis, täis energiat. Raha. Hoidu liigsetest kulutustest.

Väike nõuanne: ära räägi kõike, mida sa tead


Veevalaja

Armastus. Sa oled harva see, kes teeb esimese sammu. Veenus annab sulle täna aga vajalikku julgust ja motivatsiooni. Töö. Rahulik ja tavaline tööpäev on sind ees ootamas, midagi märkimisväärset ei tohiks juhtuda. Tervis. Ära unusta rohkem liikuda. Raha. Head võimalused võivad täna tekkida.

Väike nõuanne: ole siiras ja avameelne, nii ei teki arusaamatusi


Kalad

Armastus. Kui sa oled vallaline, siis armastuse planeedil Veenusel on sulle varuks tänaseks päevaks toredaid üllatusi. Töö. Head võimalused tekivad, haara neist kinni ja ära maga maha. Su tulevik sõltub sellest. Tervis. Hoia rohkem oma tervist. Raha. Võlg on võõra oma.

Väike nõuanne: ära allu provokatsioonidele

Kommentaare ei ole