Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Vähi nädalahoroskoop

  ...

 

foto : unsplash / Yoksel 🌿 Zok

Armastus

 Tundub, et sa oled jälle otsustanud hakata oma kaaslasele närvidele käima ning hakkad jälle meelde tuletama kõike seda, mida ta kunagi ammu tegi. Sa teed talle etteheiteid ja süüdistad teda selles, et ta ei armasta sind. Ja temal pole selle kõige juures muidugi sõnaõigust, ta ei tohi ühe sõnagagi sinu minevikust rääkida, sest see pole ju sama asi. Kui sa oled vallaline, siis on sul tunne, et su elus ei liigu mitte miski. 


Raha ja töö

Rahulik nädal on sind ees ootamas, midagi huvitavat ei juhtu ja uusi töökohustusi ei lisanud. See aitab sul hinge tagasi tõmmata peale stressirohket perioodi. Mõnikord võid sa tunda igavust just tänu sellele, et midagi pole teha. Võib aga juhtuda, et enne nädala lõppu tehakse sulle üks väga hea pakkumine. Mis puutub rahaasjadesse, siis midagi uut ei tohiks juhtuda. 

 


Tervis

Sellel nädalal mõjutab Kuu seis sinu tervist. Ära muretse, väikestest seedeprobleemidest saab ruttu üle ja õnneks ei ohusta sind midagi tõsist. Seni aga söö kergelt ja tervislikult, hoidu rasvasest ja magusast. Ja puhka rohkem.


Pere ja sõbrad

Mõned erimeelsused ja arusaamatused pereringis võivad tekkida järgnevatel päevadel. Ole valvel ja ära lisa õli tulle. Praegu on kõige õigem teha järeleandmisi ning hoida suud kinni kodurahu huvides. Ole parem nii iseenda, kui teiste vastu.

Kommentaare ei ole