Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Päevahoroskoop : reede, 13. mai

foto : unsplash / Claude Laprise    Jäär Armastus. ...

foto : unsplash / Claude Laprise

 

 Jäär

Armastus. Täna pole sul vaja isegi midagi öelda selleks, et kõik su soovid täidetaks. Piisab ainult ühest sinu pilgust. Töö. Sul tuleb seista oma huvide eest ja kaitsta oma väärtusi. Tervis. Hoia oma närve. Raha. Ära usu kõike, mida sulle räägitakse.

Väike nõuanne: ole mõistlikum ja ära aja iga hinna eest oma õigust taga


Sõnn

Armastus. Elu naeratab sulle täna ja kõik peaks minema nii hästi, kui võimalik. Sa võid kohtuda ühe erakordselt toreda inimesega. Töö. Head võimalused võivad täna tekkida, ära kahtle oma võimetes. Tervis. Sa oled natuke liiga närviliseks muutunud, katsu teha sporti rohkem. Raha. Sa pead piirama natuke oma kulutusi.

Väike nõuanne: ole natuke loomingulisem


Kaksikud

Armastus. Täna oled sa oma elukaaslasega samal lainel. Töö. Ilmselt pole sul suuremat tuju tööd teha täna, sa ei jõua päeva lõppu ära oodata. Tervis. Hoolitse oma kehakaalu eest. Raha. Hoia oma raha.

Väike nõuanne: kasuta oma energiat targalt


Vähk

Armastus. Tänu Veenusele võib sul kohati tekkida tunne, et su elu sarnaneb muinasjutule. Töö. Tõenäoliselt tuleb sul täna langetada üks oluline otsus. Tervis. Mingeid probleeme ei tohiks tekkida. Raha. Hoia oma rahaasjadel paremini silma peal. 

Väike nõuanne: katsu olla rõõmsam

 


Lõvi

Armastus. Sa teed nii palju tööd, et eraeluks ja oma suhte eest hoolitsemiseks ei jää sul sugugi aega. Töö. Ole kannatlikum ja ära ärritu, kui asjad ei lähe sinu soovide kohaselt. Tervis. Ära unusta sporti teha. Raha. Organiseeri paremini oma rahaasju.

Väike nõuanne: ära kuula kuulujutte


Neitsi

Armastus. Sa pead paremini hoolitsema oma suhte eest, organiseeri näiteks mõni romantiline õhtusöök küünlavalgel. Töö. Mõned muutused võivad täna aset leida. Tervis. Võta ennast käsile ja hoolitse oma tervise eest. Raha. Üldiselt peaks kõik hästi minema.

Väike nõuanne: ära tee midagi, mis võiks rikkuda sinu mainet


Kaalud

Armastus. Sa ei kannata enam oma elukaaslast välja, on hetki, kui pelgalt tema nägemine ärritab sind. Töö. Üks väga hea võimalus võib täna tekkida, mis aitab sul karjääri teha. Tervis. Joo ravimtaimeteed ja võta vitamiine. Raha. Väike rahaingel võib sind täna külastada.

Väike nõuanne: ära mängi märtrit ja ära kaota lootust. 


Skorpion

Armastus. Sa tunned igavust ja vajad oma ellu vaheldust. Ära otsi seda valest kohast. Töö. Mõned probleemid võivad täna tekkida. Tervis. Täna peaksid sa olema väga heas vormis. Raha. Väga hea rahaõnn saadab sind täna.

Väike nõuanne: ole  paindlikum ja võta vabalt

 


Ambur

Armastus. Keegi teeb sulle abieluettepaneku. Töö. Sa oled küll ambitsioonikas aga mõnikord ei tegutse sa õigel hetkel. Tervis. Vali paremini, mida sa sööd ja su tervis paraneb. Raha. Head võimalused võivad tekkida.

Väike nõuanne: ära lase end mõjutada teiste halvast tujust


Kaljukits

Armastus. Rutiin on suhte halvim vaenlane, ära seda unusta ja ava silmad enne, kui on liiga hilja. Töö. Kui sulle tehakse häid pakkumisi, võta nad  vastu. Tervis. Hakka oma tervise eest paremini hoolitsema ja ära kurna ennast ära. Raha. Aeglaselt aga kindlalt hakkavad su asjad paremuse poole liikuma.

Väike nõuanne: ole diskreetsem ja ära räägi kõigile sellest, mis su elus toimub


Veevalaja

Armastus. Üks Sõnni tähtkujus sündinud inimene katsub tuua su ellu natukene rõõmu. Töö. Ole kannatlikum ja ära tee liiga rutakaid järeldusi. Tervis. Mõtle rohkem iseenda peale. Raha. Ole säästlikum.

Väike nõuanne: mõtle paremaid mõtteid


Kalad

Armastus. Korraga võid sa tunda midagi, mida sa ammu pole tundnud, ühe inimese vastu, keda sa isegi ei tunne aga kellega su tee täna ristub juhuse tahtel. Töö. Organiseeri paremini oma tööasju. Tervis. Ära külmeta ennast ära. Raha. Kõik võib täna minna paremini, kui sa arvad.

Väike nõuanne: ära räägi kõigest ja mitte millestki, see võib sulle kalliks maksma minna

Kommentaare ei ole