Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Nõuanded, kuidas valusest lahkuminekust üle saada

    Hoolimata kogu õnnest ja heaolust, mida armastus enesega kaasa võib tuua, võib ta ka olla valus, kui armastus peaks olema ühepool...

 

 

Hoolimata kogu õnnest ja heaolust, mida armastus enesega kaasa võib tuua, võib ta ka olla valus, kui armastus peaks olema ühepoolne. Paljud meist on saanud elus selle valusa kogemuse osaliseks. Ei ole ju võimalik oma tundeid kontrollida ega sundida kedagi sind armastama. Just sellepärast tuleb õppida end ja oma südant kaitsma niipalju, kui võimalik.

" 21. sajandil on armastus vastamata sõnum. Sõnumid iseenesest on heaks piinamisvahendiks. Kui sulle ei vastata samal päeval, usud sa, et seda tehti meelega, kui vastust ei tule ka järgneval päeval, siis sa solvud ja kolmandal päeval oledki juba armunud. " Frederic Beigbeder

See on tsitaat raamatust "Armastus kestab kolm aastat", mis tõestab, et kui asi puutub armastusse, siis loogikal pole võrdset. Raske on kontrollida, kellesse sa armud ja veelgi vähem teise inimese tundeid enda vastu. Ja tuleb ju tunnistada tõsiasja, et armastus teeb haiget. Just sellepärast on sellest nii raske rääkida. Aga nii raske, kui see ka ei tundu hetkel, alati on mingi pääsetee. Sellepärast tuleb enese kallal töötada, et eemalduda sellest inimesest ja suhtest, mis sulle haiget teeb.
 
 
 
 
 
 


Õpi käesolevat hetke nautima.

Kõige sagedamini otsivad inimesed õnne nii nagu prille ehkki nad on sul nina ees. Katsu nautida praegust hetke. Keskendu sellele, selle asemel, et koguaeg tulevikku vaadata, mis pole veel kättegi jõudnud.

Otsi uusi huvialasid.

Tegele uute asjadega. Keskendu uutele projektidele, see aitab sul mõtteid mujale suunata. Ja annab su elule uue mõtte.

Ümbritse end nendega, kes sind toetavad.

See on väga oluline, kui sa tahad end hästi tunda. Need inimesed, kes sinust hoolivad, aitavad sul rasketest hetkedest üle saada. Tihti piisab olla heade inimeste seltskonnas selleks, et jälle naeratada.

Hoia sellest inimesest eemale niipalju, kui võimalik.

On selge, et mida tihedamini sa teda näed, seda raskem on teie lahkuminek. Sellepärast juba on oluline teha lõpp ühe korraga. Alguses võib see tunduda raskena aga see annab sulle ka võimalust järelemõtlemiseks, mida sa vajad selleks, et oma eluga edasi minna.
 
 
 
 
 
 


Vaata oma tunded üle.

Nii imelik, kui see ka ei paista, mõtlemine nagu seda armastust ei olegi olemas ega ka sinu tundeid selle inimese vastu, võib sul aidata neil tunnetel kaduda. Mõnikord piisab, kui keskenduda millelegi muule selleks, et halvast lahti saada. Kui sa paned oma tunded kõrvale, siis annad sa sellega endale võimaluse mõtelda millelegi muule oma elus ja see aitab sul elus edasi minna.

Käi teiste inimestega läbi.

Ole suhtlemistele avatud. Mitte sellepärast, et see olukord paneb sind kannatama, ei pea sa jääma nukrutsema üksi omaette. Ole valmis tegema uusi tutvusi. See kõik võib sind üllatada aga just see aitab sul hakata tegelema millegi muuga.

Kirjuta oma tunded ja mõtted üles.

Kirjutamine on üks parimaid teraapiavorme, lisaks sellele on ta tasuta. Kui sa paned oma tunded ja mõtted sõnadesse, siis suudad sa neid väljendada. Ja see aitab sul oma tunnetega paremini hakkama saada selleks, et end paremini tunda.

Võta aega oma tunnete leinamiseks.

Mõnikord imerohtu ei olegi, vaja on lihtsalt nutta peatäis selleks, et end paremini tunda. Mitte keegi pole kivist ja on normaalne võtta enesele aega, et leinata kadunud armastust ja enda murtud südant taga.


Räägi oma tunnetest.

Mõnikord oma tunnetest rääkimine võib tuua lahenduse. Jagatud mure on pool muret.Kommentaare ei ole