Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Jäära nädalahoroskoop

foto: un...

foto: unsplash /Yoksel 🌿 Zok

 

Armastus

Sellel nädalal on sul palju häid ideid, su mõtted liiguvad juba järgmise puhkuse suunas. Sa kahetsed ainult, et oled ainuke, kes kogu aeg kõike organiseerima peab, sulle meeldiks väga, kui su kaaslane natuke rohkem vaimustust üles näitaks ja samuti osaleks. Sa leiad, et ta ei vasta su ootustele ja elad oma halba tuju tema peal välja. Kui sa oled vallaline, siis sellel nädalal toimub sinu elus armastuse paraad.

 

Raha ja töö

Oleks hea, kui sa näitaksid töö juures natukenegi huvi välja. Alusta teistega vestlust, hinda oma teadmisi ja oskuseid, õpi midagi uut juurde, organiseeri midagi... Kõik sellised algatused rikastavad sind ja aitavad motivatsiooni hoida. See loob sellise positiivse energia sinu ümber. 

 


Tervis

Ära ole kogu aeg halvas tujus. Sa muud ei tee, kui torised hommikust õhtuni nagu karu talvel, sa ei taha oma koopast välja tulla ja sulle ei meeldi, kui keegi sind segab. Sa ei ole suhtlemisaldis sellel nädalal ja eelistad palju rohkem olla üksi, ülejäänud maailmast eemal. Kui see aitab sul paremini keskenduda oma soovidele ja vajadustele, siis on see hea. Kui see aga kestab, siis mõtle mis su stressi allikaks on. 


Pere ja sõbrad

Sul ei ole eriti palju aega oma pere jaoks sellel nädalal. Sul on palju toimetusi ja vaja omaette olla. Ära riku oma suhteid lähedastega ära. Ja pea oma lubadustest kinni.

Kommentaare ei ole