Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Vähi nädalahoroskoop

  ...

 

Foto : unsplash / Melissa Walker Horn

Armastus

Pealtnäha paistad sa välja puutumatu ja isegi ükskõikne, süda on sul sees aga soe ja hea. Isegi liiga hea. Iga väiksemgi märkus toob sulle pisara silma. Iga süütumgi etteheide piinab su südant. Ja Pluuto mõjutusel tunned sa end veelgi halvemini ning piinad ise ennast teadlikult. Sa lausa provotseerid teist inimest ja ootad, et ta sulle midagi ütleks. Kui sa oled vallaline, siis võid sa sellel nädalal uhkustada oma võitudega, rääkimata kaotustest, mille osaliseks sa oled saanud.

 

Tervis

Väike emotsionaalne väsimus võib sind vaevata sellel nädalal. Võta iseenda jaoks rohkem aega ja ära koorma ennast toimetustega üle. Ka sinul on õigus puhata. Katsu mõtelda rohkem rõõmsaid mõtteid, ole positiivsem, naera rohkem ja mediteeri. 

 

 

Töö ja raha

Sellel nädalal ootab sind ees suur võit. Kõik läheb hästi ja hea edu saadab sind. Ja sa tead, kuidas seda ära kasutada. Kui sul on juba töökoht olemas, siis viid sa kõik oma plaanid täide ilma suuremate pingutusteta. Võib juhtuda, et sulle tehakse väga hea pakkumine. Kui sa oled töötu, siis avaneb sulle lõpuks ometi üks väga hea võimalus. Mis puutub rahaasjadesse, siis kõik läheb hästi ja sa võid teenida kasu.

 

Pere ja sõbrad

Võib juhtuda, et tööasjad võtavad sellel nädalal nii palju aega sinu elust, et sul ei jää piisavalt aega selleks, et pere juures olla. Ära siiski unusta nädalavahetusel võtma aega selleks, et olla nendega, kes on sulle kallid. 

 

Kommentaare ei ole