Viimased lood

latest

Vaata, mida sa pead hommikul tegema selleks, et olla päeval tegusam

  Foto : unsplash / Toa Heftiba Hea päev algab juba hommikul...

 

Foto : unsplash / Toa Heftiba

Hea päev algab juba hommikul, mõnikord aitab väikestest muutustest, et parandada oma enesetunnet terveks päevaks ning olla tegusam.

Hea päev on tegus päev, kui sa tunned end hästi ja sul on jõudu ja jaksu rohkem, kui vaja. Ja selle jaoks on treeneritel oma saladus, kuidas kõige paremini oma päeva alustada. Sest see, milliseks sinu päev kujuneb, sõltub juba sellest, milline on sinu päeva algus. Vaata, mida sul teha tuleb selleks, et olla terve päeva tegus ja rõõmus.

Hommikurutiini juurde peavad kuuluma tingimata vee joomine, päeva planeerimine, mõni tegevus, mis endale meeldib ning hingamisharjutused. Erinevate ekspertide sõnul määrab terve eesoleva päeva ära suurel määral see, mida me hommikuti teeme. Ja nende sõnul piisab sellest, kui muuta oma harjumusi ning olla terveks päevaks tegusam.

 

 

Kõige esimese asjana tuleb sul hommikul juua vett. Mitte panna kohvimasinat tööle vaid juua suur klaasitäis vett. Sest su organism vajab vedelikku peale pikka ööund.

Seejärel mõtle selle peale, mida sa sellel päeval tahaksid ära teha. Nii on sul eesmärgid ja plaanid paigas. 

Kolmas soovitus on tegeleda millegagi, mida sul meeldib teha enne päeva algust. Ekspertide sõnul oleks hea võtta endale enne tööpäeva algust vähemalt 90 minutit. 

Ja viimane soovitus on teha hingamisharjutusi kohe ärgates. See aitab tunda ennast rahulikumana ning olla tegusam päeva jooksul.

Kommentaare ei ole