Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Skorpioni nädalahoroskoop

  ...

 

Foto : unsplash / Jeremy Hynes

Armastus

Sa oskad imesid teha ja tead, kuidas muuta oma suhet paremaks. Sellel nädalal sa lausa võlud oma elukaaslase ära. Sa tahad oma ellu vaheldust, lõbu ja muretust. Ja tead, mida teha, et rutiini ei tekiks. Vallalised: te olete valmis südameid võitma! Jätkake samas vaimus. Üks Kaksikute tähtkujus sündinud inimene tunneb teie vastu tõsisemat huvi. 

 

Tervis

Praegune periood on üsna hea, ükski terviseprobleem ei tohiks sind kimbutada. Ära siiski kurna oma organismi vale toitumisega ära ja jälgi paremini, mida sa sööd. 

 

 

Töö ja raha

Rahulik nädal on sind ees ootamas. Häid võimalusi ei teki ja midagi huvitavat pole juhtumas. See võimaldab sul aga hinge tagasi tõmmata. Samas tunned sa ka igavust, sest tegevusetus ei sobi sulle. Ära liiga palju muretse, sest enne nädala lõppu saad sa ühe väga hea pakkumise. Mis puutub rahaasjadesse, siis midagi uut silmapiiril ei ole. Hoia oma kapitali, see on kõige tähtsam.

 

Pere ja sõbrad

Tagasi juurte juurde, see on sinu kreedoks sellel nädalal. Sa veedad rohkem aega vanemate või lähemate sugulastega. Ja isegi sõpradega. Ja see toob su ellu rõõmu ja rahulolu. 

 

 

 

Kommentaare ei ole