Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Päevahoroskoop : reede, 15. aprill

  Foto : unsplash / Jennifer Burk Jäär Armastus. Är...

 

Foto : unsplash / Jennifer Burk

Jäär

Armastus. Ära flirdi töö juures, see võib halvasti lõppeda. Töö. Ole ettevõtlikum ja ära oota nii kaua. Tervis. Kõige parem oleks, kui sa hakkasid regulaarselt tervisespordiga tegelema. Raha. Su rahaasjad hakkavad vaikselt paranema, tuleviku väljavaated on väga head.

Väike nõuanne: keera uus lehekülg oma elus


Sõnn

Armastus. Sa ei lepi enam keskpärasusega, sa tahad sellist elu nagu filmis. Töö. Ära lobise liiga palju, sest liigsest hajameelsusest võid sa suuri vigu teha. Tervis. Ära kurna oma organismi ära, toitu tervislikumalt. Raha. Täna võid sa saada suurema summa raha.

Väike nõuanne: ära võta kõike nii isiklikult


Kaksikud

Armastus. Tänu Veenuse mõjutusele peaksid sa olema täna palju armastusväärsem oma elukaaslase vastu. Töö. Praegused ajad ei ole just kõige paremad, katsu jääda igas olukorras rahulikuks. Tervis. Hoolitse rohkem oma tervise eest ja katsu hoiduda stressist. Raha. Pea oma eelarvest kinni.

Väike nõuanne: loe mõnda head raamatut


Vähk

Armastus. Sa muud ei teegi, kui kritiseerid oma elukaaslast ja näed temas vigu. Kui ta peaks minema kellegi teise käte vahele lohutust otsima, siis võid sa süüdistada ainult iseennast. Töö. Jupiter toetab sind täna su ettevõtmistes, kasuta seda perioodi targalt ära. Tervis. Tervis hakkab sul vaikselt paremaks muutuma. Raha. Hea rahaõnn saadab sind täna.

Väike nõuanne: ära jäta kõike homse peale

 


Lõvi

Armastus. Kui sa oled vallaline, siis ei aimagi sa ilmselt, kui lähedal õnn juba sulle on. Ära maga oma suurt armastust maha. Töö. Igapäevane töö on muutunud väsitavaks, sa igatsed millegi muu järele. Tervis. Kui viimasel ajal on terviseprobleemid sind kimbutanud, siis nüüd muutub su tervis palju paremaks. Raha. Ära usu kõike, mida sulle räägitakse.

Väike nõuanne: ära lase teiste halval tujul oma päeva ära rikkuda


Neitsi

Armastus. Suhe elukaaslasega ei ole täna kõige parem, sa oled sügavalt pettunud. Töö. Ära tee väljagi kadedatest inimestest. Tervis. Marsi aspekt on üsna hea, sa peaksid olema väga heas vormis. Raha. Ole kokkuhoidlikum.

Väike nõuanne: võta rahulikumalt


Kaalud

Armastus. Su elukaaslane ei ole just kõige paremas tujus, sa ei tea, mis tema hinges toimub, seega jäta ta lihtsalt rahule. Töö. Kõik edeneb täna sinu käes. Tervis. Hoia ennast rohkem. Raha. Ole ettenägelikum.

Väike nõuanne: ära usu kõike, mida sulle räägitakse


Skorpion

Armastus. Asjad ei lähe täna sinu ootuste kohaselt aga ära sellepärast veel skandaali tee. Töö. Sa oled ambitsioonikas ja äratad imetlust. Tervis. Ära unusta parandada oma eluviise. Raha. Pea oma eelarvest kinni.

Väike nõuanne: ära lase ennast nii kergesti mõjutada

 


Ambur

Armastus. Ära põgene kogu aeg ja ära otsi õnne mujalt. Ava silmad ja hinda rohkem seda, mis sul juba on. Töö. Hea õnn saadab sind täna. Tervis. Täna võid sa tunda suuremat väsimust. Raha. Hea oleks, kui sa lahendaksid oma probleemid kiiremas korras ära.

Väike nõuanne: ära anna katteta lubadusi


Kaljukits

Armastus. Katsu lahendada oma suhteprobleemid enne, kui on liiga hilja. Töö. Mõned viivitused võivad tekkida. Tervis. Sa vajad puhkust. Raha. Hoidu suurematest kulutustes.t

Väike nõuanne: ole parem iseenda ja teiste vastu


Veevalaja

Armastus. Mõned arusaamatused võivad tekkida. Töö. Täna on sul eriti palju energiat, sa suudad kõik ettevõetu ära teha. Tervis. Sa oled küll heas vormis aga natuke närviline. Raha. Väga hea rahaõnn saadab sind täna, kõik võimalused on avatud.

Väike nõuanne: õpi rahulikumalt rääkima


Kalad

Armastus. Ära unusta võtta aega selleks, et rääkida südamest südamesse. Töö. Ole julgem ja ettevõtlikum. Tervis. Mitte midagi märkimisväärset. Raha. Ole ettevaatlik ja ära kuluta liiga palju.

Väike nõuanne: jää igas olukorras rahulikuks

Kommentaare ei ole