Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

30. aprillil on taevas noorkuu Sõnni märgis ja toob kaasa armastust, raha ja häid üllatusi

  Foto : unsplash / Niklas Ohlrogge Valmista end ette sündmu...

 

Foto : unsplash / Niklas Ohlrogge

Valmista end ette sündmusterohkeks nädalavahetuseks, mis tõotab kaasa tuua unustamatuid hetki. 

Peale seda, kui täiskuu Kaalude märgis tõi meile tagasi ajutise tasakaalu, siis kuu kahanemise energia raputas meid kõiki taas, võib-olla selleks, et järele kontrollida, kui kindlalt me püsime. Sellel nädalavahetusel on aga taevas erakordne noorkuu, mis tõotab ravida kõiki haavu, lahendada rahaprobleeme ning tuua kaasa armastust. Lisaks on tal varuks palju üllatusi. 

30. aprilli noorkuu on erakordne nii mitmeski mõttes. Õhuke kuusirp on taevas täpselt kell 23:28 ehk siis vaevalt pool tundi enne maikuu algust. Seega oli selle aasta aprillikuus lausa kaks noorkuud, sest eelmine noorkuu oli taevas 1.aprillil. 30. aprillil leiab aset ka osaline päiksevarjutus, mida on võimalik näha üksnes Lõuna-Ameerikas.Noorkuu, mis toob kaasa palju üllatusi

Seekordne noorkuu leiab aset Sõnni märgis, tuletame meelde, et ka Päike viibib hetkel Sõnni tähemärgis. Lisaks Kuule ja Päikesele viibib Sõnnis praegu ka planeet Uraan, mis on täis salapära ja tõotab kaasa tuua ootamatuid sündmuste käike ning üllatusi. Tõenäoliselt ootavad meid ees sündmused, mis aitavad taastada usku inimlikkusesse ning headusesse. Mitmed ootamatud sündmused võivad aset leida ja mitmed üllatused tekkida, mis on seotud väärtushinnangute, raha ja armastusega. Nendesse muutustesse, mis hakkavad aset leidma järgmistel päevadel, ei tohiks suhtuda halvasti, sest need muutused võivad olla väga positiivset laadi. Nüüd sa siis tead, et ükskõik, mis ka sellel nädalavahetusel ei juhtu, sind on ees ootamas ilusad üllatused.


Programmis on armastus ja harmoonia

Ei maksa ära unustada ka Veenuse ja Jupiteri konjunktsiooni Kalade märgis. Sõnni valitsev planeet Veenus on ühenduses ehk konjunktsioonis Jupiteriga Kuu loomise ajal. Veenus on armastuse planeet, Kalad aga sümboliseerivad tingimusteta armastust. Jupiter on õnne ja külluse planeet. Seega on planeetide seis üsna erakordne praegusel hetkel. Järgmistel päevadel peaks õhus olema palju armastust, mis paneb meid otsima oma ellu rohkem harmooniat ja rahulolu. Armastus on aga nagu kahe teraga mõõk, sest ühetl poolt toob ta kaasa palju õnne, teiselt poolt muuta meid liiga emotsionaalseks. 

 


Millist mõju avaldab seekordne noorkuu Sõnni märgis? 

Noorkuu aeg on sobiv selleks, et teha väike kokkuvõte sellest, mis on tehtud, õppida vigadest ja lasta minna sellel, mida sa enam ei vaja. Seekordne noorkuu on aga üsna eriline. Tänu Sõnni ja Kalade tugevale energiale, aitab see noorkuu ravida meil oma hingehaavu. Praegu on kõige parem aeg selleks, et ravida end terveks pessimistmist, halbadest mõtetest, masendusest, hingehaavadest. Kui sa tunned, et lained löövad sellel nädalavahetusel üle pea kokku ja sa muutud liiga emotsionaalseks, siis ära muretse, see on normaalne, sa pead end vabastama sellest, mida sa enam ei vaja ja tegema oma elus ruumi õnnele ja rõõmule. 


Milliseid soove võiksid sa praegu teha? 

Noorkuu Sõnni märgis võib sul aidata parandada märkimisväärselt oma majanduslikku seisu. Ja saada rikkaks. Unusta praegu kõik see ära, mida sa rahast arvad. Et raha on halb ja raha peab teenima raske tööga. Sõnni jaoks see ei kehti, tema jaoks ainsad piirangud sead sa endale ise oma mõtete ja uskumustega. Tema tahab materiaalset heaolu ja rahalist turvatunnet. Mida sa võiksid siis praegu soovida uskudes, et su soovid täituvad? 

  • jõukat ja head elujärge
  • tugevat tervist
  • elukvaliteedi paranemist
  • võimalust muuta kindlamaks seda, mis on ebakindel
  • materiaalset heaolu ja küllust
  • tarkust ja oskust oma teadmisi ära kasutada elus
  • kannatlikku meelt ja paremat keskendumisvõimet
  • õnnelikku armastust
  • oskust nautida elu

Soovi midagi, su soovid võivad täituda!

Kommentaare ei ole