Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kaalulangus : kuidas kaotada 3 kg ilma, et sa midagi tegema peaksid (peaaegu)

Foto : unsplash /Giorgi Iremadze   Kaalulangetamine ei ole k...

Foto : unsplash /Giorgi Iremadze

 

Kaalulangetamine ei ole kunagi lihtne olnud, see nõuab suurt tahtejõudu ja pingutusi. Selle jaoks tuleb nii palju vaeva näha, et ka kõige julgemad ühel hetkel käega löövad ja elavad endist viisi edasi. Aga õnneks leidub igale probleemile lahendus. Kui sa tahad kiiresti kaalu kaotada, siis on üks väike ja imelihtne nipp, mis aitab sul kaotada ilma suurema vaevata 3 kg. 

Sa oled kaalus juurde võtnud ja su ainevahetus on muutunud aeglasemaks. Kõigepealt pead sa puhastama oma organismi kõikidest sinna kogunenud mürkidest ja toksiinidest, mis ei lase su kaalul langeda ja võtavad energiat ära. Selle jaoks on kõige parem vahend teha läbi kehapuhastuskuur ja su kaal hakkab kohe langema. 

 

Tegemist on detox kuuriga, mille jooksul ei tohi sa süü tahket toitu. Kuuri eesmärk on varustada keha vajalike vitamiinidega. Selle detoxi ajal alaneb veresuhkru tase, keha vabaneb toksiinidest, maksa töö paraneb ja kaal hakkab langema. Ning muidugi paraneb ka seedimine. Detox kuur kestab 3 päeva. Üle selle võib selline vähene toitumine tervisele ohtlikuks muutuda. 

Kehapuhastuskuuri raames võid sa juua igasuguseid erinevaid köögiviljamahlasid, pista paar puuvilja või marju ka sisse. Puu- ja köögiviljad sisaldavad palju vitamiine ja mineraale, nii hoiad sa ära toitainepuuduse. Sa võid teha ka köögiviljasuppi ilma soola juurde lisamata. Ja joo palju vett. Või taimeteed ilma suhkruta. Peale kuuri hakkab su kaal ilusti langema.

Kommentaare ei ole