Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Jäära nädalahoroskoop

  ...

 

Foto : unsplash / Kasia Gajek

Armastus

Paaridele : mõned pinged tekivad. Su kaaslane ei hakka oma sõnu valima. Sa pead ise kannatlikuks jääma ja mitte laskma end olukorrast liiga palju häirida. Ära unusta, et peale vihma tuleb alati päike välja. 

Vallalised: praegune periood peaks aitama sul oma suhteprobleeme lahendada, mis ei lase sul normaalselt elada. Kui sa oled aru saanud, miks su elus korduvad kogu aeg samad probleemid, ei vali sa enam alateadvuslikult selliseid inimesi, kes sulle haiget teevad.

 

Raha

Kõik läheb hästi, kui sa pead eelarvest kinni ja ei hakka oma raha lihtsalt maha mängima. Kui sa aga hakkad sooritama kahtlaseid tehinguid, siis võid sa kõik kaotada.

 

 

Tervis

Suuremad terviseprobleemid sind ei ohusta. Jälgi siiski paremini oma toitumist, et parandada seedimist ja varustada oma keha vajalike vitamiinidega. Ja joo taimeteed.

 

Töö

Jupiter toetab sind su ettevõtmistes. Ta aitab sul haarata headest võimalustest kinni ning näitab sulle millises suunas minna.

 

Pere

Üldiselt ei tohiks probleeme ette tulla. Kui sul on vendasid või õdesid, siis võib see periood muuta teie omavahelist suhet veelgi lähedasemaks. Ja kui sul on nendega olnud erimeelsusi ja arusaamatusi, siis praegu on õige aeg lepituse otsimiseks. 

Kommentaare ei ole