Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Jäära nädalahoroskoop

  Foto : unsplash / Salah Ait Moktar Armastus Paari...

 

Foto : unsplash / Salah Ait Moktar

Armastus

Paaridele : sinu paarisuhet kaitsevad hetkel planeedid ise. Ja enne kõike aitab Päike muuta su päevi ilusamaks. See on õige aeg selleks, et vabaneda probleemidest ja muredest ning teha suuremaid tulevikuplaane. Kokkuvõttes on sind ees ootamas väga hea nädal, mis peaks tooma kaasa häid uudiseid.

Vallalised: soodne periood nendele, kes igatsevad hingesõbra järele. Paljud vallalised võivad kohtuda õige inimesega täiesti ootamatul moel.


Raha

Rahamured on sellel nädalal olulisel kohal. Mõned teie seast katsuvad oma rahaasju ümber organiseerida ja teha mõned muutused. Teised jälle peavad tegema suuremat sorti kulutusi seoses lähedaste või lastega. Mõned jälle võivad saada ootamatust kohast raha.

 

 


Tervis

Su organism vajab puhkust, sa oled end talvega täiesti ära kurnanud. Ära jätka enam samas vaimus ja väldi igasuguseid liialdusi. Kui sa teed sporti, siis ära pinguta üle, sa ei pea end teistele tõestama.


Töö

Hea oleks, kui sa ei hakkaks hetkel õhulosse ehitama ja suuremaid plaane tegema. Tee seda, mida sa tegema pead ja oota ära paremad ajad.


Pere

Pere on sinu elus tähtsal kohal, oma lähedaste jaoks pole sul ajast kahju. Mõned probleemid ja arusaamatused küll võivad tekkida, eriti lastega, kellele ei meeldi see, kui sa liiga nõudlikuks muutud. Ära dramatiseeri üle.Kommentaare ei ole