Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Horoskoop : millised tähemärgid ootavad ikka veel oma ellu suurt armastust?

  Foto : unsplash /Aziz Acharki On neid, kes kohtuvad oma el...

 

Foto : unsplash /Aziz Acharki

On neid, kes kohtuvad oma elu armastusega juba lapsepõlves või siis teismeliseeas ja veedavad kogu elu selle õige inimese kõrval. Nad ehitavad üles ühise elu ja nende lugu on palju ilusam mõnest armastusfilmist. Teised aga satuvad kogu aeg valede inimeste otsa, sest see õige ei tule ega tule mitte kuidagi. 

Nüüd aga selgub, et see võib olla tähtede poolt nii ette kirjutatud. Võib-olla on selles süüdi sinu tähtkuju, et sa ikka veel pole kohtunud oma elu armastuega. 

 

 


Kaljukits

Kaljukitse tähtkujus sündinud inimesed on üldiselt reserveeritud olekuga, kes ei armasta oma tunnetest rääkida. Kaljukitsel on raske üldse inimestele ennast avada ja teistele võib tunduda, et ta on lihtsalt ükskõikne ega huvitu kellestki. Ja selle tõttu juhtub sageli, et Kaljukits ei leia oma suurt armastust, sest esiteks on ta äärmiselt nõudlik nii iseenda, kui teiste vastu ja teiseks ei suuda ta rääkida sellest, mis ta südames toimub. Ainuke asi, mis talle plusspunkte toob, on tema kannatlik loomus. Kaljukits teab hästi, et kõige paremad asjad hakkavad elus aset leidma siis, kui inimesel on püsivust, et oodata ja kui ta teab, mida ta tahab.


Jäär

Vastupidiselt Kaljukitsele hüppab Jäär ruttu uude suhtesse. Ta on hea suhtleja, tormakas ja keevavereline. Ainult, et see, et ta vahetab partnereid sageli, ei tähenda sugugi, et iga uus suhe oleks suur armastus. Tihti satub ta valede inimeste otsa, kes tema loomusega üldse kokku ei sobi ja on ise hiljem õnnetu. Tüdineb ära ja võtab uue. Enne, kui Jäär leiab selle õige inimese, on tal tavaliselt juba mitu suhet olnud. 

 

 

 

Neitsi

Neitsi on maamärk, üks sodiaagi kõige suurematest pragmaatikutest. Ta analüüsib seega uue suhte iga aspekti kõikidest nurkadest enne, kui seob end kellegagi. Ta otsib täiuslikkust ega lepi keskpärasega. Armastusse ei suhtu ta kerglaselt, tema jaoks on see tõsine samm, mille ta peab enne korralikult läbi kaaluma.Kommentaare ei ole