Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Päevahoroskoop: pühapäev, 13. veebruar

Foto : unsplash / Roman Datsiuk    Jäär Armastus. L...

Foto : unsplash / Roman Datsiuk

 

 Jäär

Armastus. Läbisaamine teistega ei ole hetkel kõige parem, kõige targem on hoida keelt rohkem hammaste taga. Töö. Sa oled ettevõtlik ning julge, keegi ei kahtlegi selles. Au ja kuulsus ei ole enam kaugel. Tervis. Su lähedased leiavad, et sa kannatad liiga suure stressi käes ning oled selle tõttu närvilisem. Raha. Hea oleks, kui sa edaspidi oleksid ettevaatlikum oma rahaasjadega ja ei loobiks raha tuulde igal sammul.

Väike nõuanne: ära ole kogu aeg nii rahulolematu. Katsu näha igas asjas ka midagi ilusat, see aitab sul tunda ennast paremini.

Õnnenumber: 666


Sõnn

Armastus. Ära kontrolli pidevalt oma lähedaste ja elukaaslase elu ning käikusid. Igal inimesel on õigus oma isiklikule elule. Töö. Kõik läheb hästi. Tervis. Sul ei ole viimasel ajal tuju, katsu muuta oma elu lõbusamaks. Liigu rohkem ja tee sporti. Raha. Ole säästlikum ja leia võimalusi, kuidas oma praegust olukorda paremaks muuta.

Väike nõuanne: arvesta ka teiste arvamusega 

Õnnenumber: 544


Kaksikud

Armastus. Praegu tundub, et su armuelus valitseb rahu ja vaikus aga ära muretse, sa ju ei tea veel, mida homne päev sulle toob. Töö. Sa leiad võimaluse, mille abil pühkida ära kõik raskused ja takistused. Tervis. Sa oled liiga närviline, katsu leida võimalus, kuidas oma pingeid maandada. Raha. Sa võid saada ühe suurema summa raha, mis lahendab korraga ära kõik su probleemid.

Väike nõuanne: ära ole nii suuremeelne ja helde nende vastu, keda sa veel piisavalt ei tunne

Õnnenumber: 989


Vähk

Armastus. Sa ei jää loorberitele puhkama, vaid tahad enamat. Töö. Kõik su pingutused hakkavad vilja kandma. Tervis. Hoolitse täna rohkem oma tervise eest. Raha. Ole mõistlikum ja arukam ning tee õigeid otsuseid.

Väike nõuanne:  organiseeri oma elu paremini

Õnnenumber: 627

 

 


Lõvi

Armastus. Katsu leida võimalust, kuidas veeta kvaliteetsemat aega oma elukaaslasega. Töö. Ole valmis headest võimalustest kinni haarama. Tervis. Ära mõtle oma musti mõtteid kogu aeg, sa teed ise endale sellega halba. Raha. Ära sega sõprust ja rahaasju omavahel ära. 

Väike nõuanne: ära ole liiga paindumatu ja ära muutu ebameeldivaks. Kasuta diplomaatiat.

Õnnenumber: 324


Neitsi

Armastus. Kõrvalsuhe ei ole lahendus. Töö. Sa oled ambitsioonikas ja tahad viia oma suured plaanid sellel aastal ellu. Planeedid aitavad sind. Tervis. Sa sööd halvasti ja liiga palju, see ei ole hea. Raha. Ära kuluta enam nii palju, sul on kalduvus liialdada.

Väike nõuanne: ole tagasihoidlikum ja ära aja kogu aeg oma õigust taga

Õnnenumber: 256


Kaalud

Armastus. Armastus ei paku sulle täna pinget, sul on teisi asju, millega tegeleda. Töö. Tänu oma tahtejõule ja sihikindlusele suudad sa suuri asju korda saata. Tervis. Hoia ennast soojas. Raha. Pea oma eelarvest kinni.

Väike nõuanne: anna endale võimalus elada paremat elu, muutes oma eluviise tervislikumaks

Õnnenumber: 541


Skorpion

Armastus. Su eraelus on hetkel liiga palju probleeme, see aga ei riku õnneks sinu suhteid. Töö. Väga hea päev on sind ees ootamas. Tervis. Ära mõtle liiga palju sellele, mida sa ei taha. Raha. Mõned materiaalsed probleemid võivad tekkida aga lahendused ei ole enam kaugel. 

Väike nõuanne: ära tegele kahtlaste tehingutega

Õnnenumber: 660

 

 


Ambur

Armastus. Ära anna katteta lubadusi. Töö. Sa kuuled häid uudiseid. Tervis. Kui sa halvasti magad, peaksid sa rohkem liikuma hakkama ning sööma õhtuti kergemat toitu. Raha. Organiseeri oma rahaasju paremini.

Väike nõuanne:  mõtlemisaeg on ajavõit

Õnnenumber: 692


Kaljukits

Armastus. Üks inimene sinu minevikust võtab sinuga täna ühendust. Töö. Kõik läheb nii nagu vaja. Tervis. Katsu maandada oma stressi. Raha. Paiguta oma raha targalt.

Väike nõuanne:  ära ole nupp malelaual

Õnnenumber: 297


Veevalaja

Armastus. Sa kuulad rohkem mõistuse, kui südame häält. Töö. Sa vajad uusi väljakutseid. Tervis. Hoolitse rohkem oma tervise eest. Raha. Ära laena ega anna võlgu.

Väike nõuanne: ole järeleandlikum ja arvesta ka teiste soovidega

Õnnenumber: 565


Kalad

Armastus. Igavus ja üksluisus valitsevad sinu paarisuhtes. Töö. Sa oled õigel teel ja see, et sul nii hästi läheb, tekitab teistes kadedust. Tervis. Su tervis on olnud parem, hoia ennast rohkem. Raha. Ära anna kiusatusele järele.

Väike nõuanne:  võta teisi sellistena nagu nad on ja ära katsu teisi iga hinna eest muuta

Õnnenumber: 305
Kommentaare ei ole