Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Päevahoroskoop : neljapäev, 17. veebruar

  Foto : unsplash /Yoksel 🌿 Zok Jäär Armastus. Üks...

 

Foto : unsplash /Yoksel 🌿 Zok

Jäär

Armastus. Üks ilus kohtumine võib täna aset leida, mida sa isegi ei oska oodata. Sa oled nii hõivatud oma igapäevase elu ja sellega kaasnevate kohustustega, et imedesse uskumiseks ei jätku enam aega. Aga ometi juhtub imesid iga päev, sinu enda otsustada jääb see, mida sa oma eluga edasi teed ja kuhu suunas sa liigud. Töö. Tänane päev tuleb väga hea, palju häid võimalusi tekib, ole ainult julge ja tegutse õigel hetkel. Tervis. Hoidu kõigest, mis on tervisele halb: alkohol, suhkur, rasvane toit ja vähene magamine. Raha. Head uudised tulevad palju varem, kui sa seda oodatagi oskad. Ära ainult torma kohe kulutama, vaid investeeri targalt. 

Väike nõuanne: ära unusta olla tänulik kõige eest, mis sul juba on ja elu teeb sulle veelgi suuremaid kingitusi

Õnnenumber: 675


Sõnn

Armastus. Ära ole nii kannatamatu ja ära pane oma kaaslase pähe enda mõtteid ning soove. Töö. Katsu luua lähedasemaid suhteid inimestega, kes teavad, kuidas edu saavutada. Tervis. Tänane päev ei tule just kõige parem, sa oled väsinud ja selle tõttu närvilisem. Selle vastu aitab juba see, kui sa hakkad mitmekülgsemalt toituma ja hoidud magusast ning rasvasest toidust. Raha. Muretseda ei ole sul vaja.

Väike nõuanne: analüüsi paremini iga olukorda ja tee kõik, mida sa saad, et muuta seda paremaks

Õnnenumber: 165


Kaksikud

Armastus. Täna on ilma ainsagi kahtluseta õhus armastust. Töö. Lõpuks ometi avaneb sul võimalus tegeleda projektidega, mis on sulle tähtsad. Tervis. Hoolitse rohkem oma tervise eest ja ära praegu end ära kurna. Raha. Mis ka ei juhtu, küll sa näed, kõik läheb väga hästi ja kõik su probleemid lahenevad.

Väike nõuanne: ole mõistlik ja ära võta kõike isiklikult, mida sulle öeldakse.

Õnnenumber: 689


Vähk

Armastus. Su suurimad unistused võivad täna täituda. Töö. Suurem vastutus ei hirmuta sind, vastupidi, see pigem mõjub motiveerivalt ja näitab, et sind usaldatakse. Tervis. Kui väsimus peale tuleb, katsu teha hingemisharjutusi ja söö toite, mis sisaldavad rohkem vitamiine. Raha. Sellel nädalal läheb kõik väga hästi.

Väike nõuanne:  tee minevikuga lõpparve ning keskendu üksnes tulevikule. Ela praeguses hetkel ning ehita üles ilus tulevik.

Õnnenumber: 790

 

 


Lõvi

Armastus. Tänane õhtupoolik peaks tulema eriti romantiline ja tooma sulle kaasa ilusaid üllatusi. Töö. Katsu rohkem analüüsida iga olukorda ja ära ole liiga tormakas. Tervis. Sa oled viimasel ajal liiga närviline, katsu midagi ette võtta, mis aitaks sul pingeid maandada. Raha. Uuri järele, kuidas sa saaksid oma raha kõige paremini paigutada.

Väike nõuanne: ära katsu kogu aeg teistele muljet avaldada. 

Õnnenumber: 531


Neitsi

Armastus. Suhe vastassoo esindajatega on hetkel väga hea. Töö.  Sa oled ettevõtlik ja algatusvõimeline, see ei jää kellelegi märkamata. Tervis. Sa vajad puhkust. Raha. Sa võid hakata suuremaid plaane tegema. 

Väike nõuanne: hoia oma suu kinni ja ära lobise liiga palju oma plaanidest

Õnnenumber: 714


Kaalud

Armastus. Täna avaneb sul võimalus teha uus algus oma elus. Töö. Palju suuri rõõmuhetki ja häid uudiseid on sind täna ees ootamas. Tervis. Hoia oma tervist rohkem, sa oled muutunud liiga muretuks. Raha. Su majanduslik seis paraneb sellel aastal aga sinust endast sõltub, kui targalt sa oskad oma rahaga ümber käia. 

Väike nõuanne: ära dramatiseeri sündmusi üle

Õnnenumber: 254


Skorpion

Armastus. Su kaaslane usaldab sulle täna midagi, millest ta pole kellelegi rääkinud. Töö. Tänane päev toob sulle põhjust isiklikuks rahuloluks. Tervis. Ära muretse oma tervise pärast liiga palju. Raha. Kõik läheb rahulikult. 

Väike nõuanne: ära arva, et kogu maailm peab ainult sinu ümber keerlema

Õnnenumber: 672

 

 


Ambur

Armastus. Täna oled sa oma eluga rahul. Töö. Väga hea päev on sind ees ootamas, kõiki su ettevõtmisi saadab edu. Tervis. Katsu rohkem oma tervise eest hoolitseda. Raha. Probleemid leiavad lahenduse sealt, kust sa ei osanud oodatagi.

Väike nõuanne: selle asemel, et võtta kõike isiklikult ja ärrituda, kui asjad ei liigu sinu soovide kohaselt, katsu võtta asju rahulikult. 

Õnnenumber: 182


Kaljukits

Armastus. Ära pane oma paarisuhet ohtu ja ära mängi tulega. Töö. Kõik läheb isegi väga hästi. Tervis. Sa oled väsinud ja vajad kiiresti puhkust. Raha. Sa võid leida häid võimalusi investeerimiseks.

Väike nõuanne: ära ole liiga kannatamatu. Lase asjadel minna omas rütmis, nii on kõige parem

Õnnenumber: 741


Veevalaja

Armastus. Ilus üllatus on sind täna ees ootamas. Võib-olla on tegemist ühe väga hea ja oodatud uudisega? Töö. Kui sa tahad karjääri teha, siis hoia silmad lahti. Tervis. Sa muretsed liiga palju ilma põhjuseta, stress aga ei ole su tervisele hea. Raha. Kui sa oled tark, siis sa leiad võimalusi. 

Väike nõuanne: ära ehita liiga palju õhulosse

Õnnenumber: 198


Kalad

Armastus. Tõenäoliselt kohtud sa juba varsti oma hingesõbraga. Töö. Su pingutused hakkavad vilja kandma, head üllatused ei ole enam kaugel. Tervis. Hoia rohkem oma tervist. Raha. Hea õnn saadab sind täna rahaasjades.

Väike nõuanne: ära mõista liiga ruttu teisi hukka ja ära näe teistes ainult vigu

Õnnenumber: 616

Kommentaare ei ole