Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kaalude nädalahoroskoop

  ...

 

Foto : unsplash / Viacheslav Bublyk

Armastus

Paaridele : sellel nädalal avaneb sul võimalus näidata oma tundeid välja. Tõtt tunnistades peaks selline ajade käik su elukaaslasele meele järgi olema. Ära ainult muutu liiga romantiliseks, vastasel korral ootab sind ees suur pettumus. Lase oma südamel rääkida aga hoia jalgu seejuures maa peal.

Vallalised: mõned flirdid on sind ees ootamas, see sobib sulle hästi, sest sa ei ole hetkel valmis end kellegagi siduma.

 

Raha

Planeetide seis on üsna neutraalne hetkel. Ainult Saturn mõjutab sinu rahaasju. Ja võib sulle leida häid võimalusi oma raha paigutamiseks.

 

 

Tervis

Väsimus ega ükski haigus ei tohiks sind kimbutada. Mõned teie seast võivad tunda küll motivatsioonipuudust aga ka see tunne kaob ruttu. Hoia ainult oma selga. Selle jaoks tuleks sul teha võimlemisharjutusi, mis panevad seljalihased tööle ning aitavad sul oma rühti parandada.

 

Töö

Tundub nagu oleks sul töö juures mingid head uudised tulemas. Võib-olla on tegemist preemiaga, võib-olla palgakõrgendusega, võib-olla toetusega. Kõik su plaanid hakkavad liikuma edasi. Kuula oma intuitsiooni, see aitab sul õigeid valikuid langetada.

 

Pere

Suhe lastega on väga hea, isegi, kui lapsed on hetkel oma isiklike probleemide tõttu natuke tujust ära. Katsu leida siiski võimalusi, et nendega rohkem rääkida. 

Kommentaare ei ole