Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Amburi nädalahoroskoop

  ...

 

Foto : unsplash /Tadeusz Lakota

Armastus

Paaridele: kuhu on jäänud see kirg, mis oli teie vahel suhte alguseaastatel? Kuhu on jäänud kõik tunded, mida sa oma elukaaslase vastu tundsid omal ajal? Sellel nädalal võid sa olla oma elukaaslase vastu väga halvasti meelestatud, sul puudub kannatlik meel ja sa muutud liiga nõudlikuks. Ära siiski liialdama hakka. Sest ka teise inimese kannatlikkusel on piirid.

Vallalised: sul on soov leida enda kõrvale inimene, kes sind mõistab ja hindab. Aga sa kohtud ainult selliste inimestega, kes otsivad oma ellu meelelahutust ja ei midagi enamat. 

 

Raha

Sul on praegu hea nina ja kui sa hoiad silmad lahti ning tegutsed õigel hetkel, võid sa leida võimaluse, kuidas oma elu parema järje peale saada. 

 

 

Tervis

Sul ei ole hetkel nii palju jõudu nagu tavaliselt. Selle jaoks, et oma enesetunnet parandada ning saada energiat juurde, tuleb sul süüa tervislikumalt ning liikuda rohkem. Ära ainult kurna ennast ära. Ja ära muuda kogu aeg tuju. 

 

Töö

Planeetide seisund aitab sul edu saavutada töö juures. Praegune periood soosib kõiki su ettevõtmisi. Seega ärka üles ja kasuta seda perioodi ära nii palju, kui võimalik.

 

Pere

Nii suurte, kui väikeste lastega võib tulla suude puhtaks rääkimist. Lapsed nõuavad rohkem iseseisvust ja sina ei tea, kuidas neid kõige paremini juhatada. Kui sa aga katsud neid mõista, peaks olukord laabuma. 

Kommentaare ei ole