Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Veevalaja veebruarikuu horoskoop

Foto : u...

Foto : unsplash / Gérôme Bruneau

 

 Armastus

Tõenäoliselt katsud sa muuta oma suhet natuke kuumemaks sellel külmal veebruarikuul. Võib-olla on see tööalane edu, mis sind muudab nii kirglikuks. Sa võid rahulik olla, su kaaslasele peaks selline asjade käik meele järgi olema. Kui sa aga oled vallaline, siis käid sa ilmselt veebruaris palju väljas. Sul on ainult üks soov: leida oma ellu õige inimene, see, keda sa nii kaua oodanud oled. Sa ei lähe kerget teed pidi ja oled valmis kõikideks takistusteks. Sa tahad kõike või üldse mitte midagi. 

 

Tervis

Jaanuarikuu tõi sulle oma osa terviseprobleeme, mis võtsid sinult jõudu ja energiat ära. Nüüd oled sa aga taas heas vormis aga hoia ennast siiski ja ära kurna oma organismi kohe ära. Katsu leida aega ka spordi tegemiseks. 

 

 

Töö ja raha

Väga hea kuu on sind ees ootamas. Kõik läheb hästi. Need, kes tööd otsivad, võivad leida huvitavaid pakkumisi. Valmista ennast töövestlusteks alati eelnevalt ette ja ära jäta midagi juhuse hooleks.

 

Pere ja sõbrad

Veebruaris ei hooli sa enam nii palju väljas käimisest, erinevalt eelmistest kuudest, mil sa jõudsid tegeleda mitme asjaga korraga. Sa käid vähem ka sõpradega läbi ja keskendud rohkem oma kodule. Sa tahad veeta rohkem aega oma pereringis. Kui sa oled aga vallaline, siis tõenäoliselt ei hooli sa kodus istumisest. 

Kommentaare ei ole