Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Veebruari algus toob kaasa väga häid uudiseid kolmele tähemärgile

  Foto : unsplash / freestocks Veebruarikuu on küünlakuu, mi...

 

Foto : unsplash / freestocks

Veebruarikuu on küünlakuu, mis sageli on ka aasta kõige külmem kuu. Et sooja saada, veeda rohkem aega sõprade ja lähedastega. Käimas on ka Veevalajate ajastu, periood, mis peaks kõigile tooma hea tuju ja soovi koos olla. Veebruarikuu algus toob meile kõigile kaasa head energiat. 

Kui sul on viimasel ajal tekkinud tunne, et asjad kuidagi sinu elus ei liigu ja sa oled kogu aeg väsinud, siis nüäd tulevad planeedid tulle appi. Jaanuarikuus mõjutas meie igapäevast elu Merkuuri retrograad, mis tekitas omajagu segadus igapäevasesse ellu ning suhtlemisprobleeme, nüüd õnneks hakkavad need probleemid lahenema. Ja see võimaldab meil kõigil hinge tagasi tõmmata. Asjad hakkavad taas õiges suunas liikuma ja suhtlemine muutub lihtsamaks. Kõik muutub rahulikumaks ning kergemaks. Ja seda mitte ainult tööalases elus, vaid ka eraelus. Veenus toob kaasa omajagu rõõmu veebruaris ning head õnne neile, kes otsivad oma ellu armastust. Tõenäoliselt saavad just sellel kuul alguse paljud ilusad armulood. 

Marss koos Merkuuri ja Veenusega annab meile materiaalsed ressursid tegutsemiseks. Kui sa ootad mingit vastust, siis tõenäoliselt saad sa oodatud vastuse, mis aitab sul oma plaane paremini ellu rakendada. 

Veebruari esimesel nädalal on taevas noorkuu, mis aitab sul elada oma rütmi järgi. Tuletame meelde, et noorkuu aeg on hea selleks, et koostada nimekiri oma eesoleva kuu soovidest ja eesmärkidest, mille täideviimist sa ootad ja soovid. Ja selleks, et teha minevikuga rahu. 

 

 


Veebruarikuu alguse kõige õnnelikum tähemärk on Kaljukits

Kaljukitse pea kohal on hõljumas õnne toov aura. Veenus, Merkuur ja Marss ise liidavad oma jõud, et tuua Kaljukitse ellu head õnne ning kaitsta tema huve. Ja sellepärast peaks see uue kuu algus tooma ta ellu väga palju õnne. Kõikide Kaljukitsede elutaevas muutub selgemaks, kõik murepilved kaovad. Planeedid ise rivistuvad selleks, et parandada tema elujärge. Kõik, mida ta puudutab, muutub kullaks. Nii era-, kui tööalases elus, on teda ootamas väga head uudised. Veenus ja Uraan toovad talle kaasa õnne rahaasjades. Sellel kuul peaks Kaljukits saama suuri summasid erinevatest kohtadest. Veebruaris hakkavad kõik asjad taas liikuma nii nagu vaja. Kõiki ettevõtmisi saadab edu. Ja see võimaldab tal kindlustada oma tulevikku. 

Kaljukits ei pea enam muretsema oma rahaasjade pärast ja võib selle tõttu kergemalt hingata. Ja tänu sellele võib ta rohkem tegeleda oma eraeluga, kus teda on ees ootamas meeldejäävad ja unustamatud hetked täis armastust. Vallalisi Kaljukitsesid on ees ootamas üks väga ilus kohtumine. Tähtis on ainult, et tal endal julgusest puudu ei tuleks ja et ta ise alt ära ei hüppa. Just veebruaris on oluline, et ta julgeks tulla oma mugavustsoonist välja ning muudaks oma elu imeliseks. 


Suured tööalased muutused on ees ootamas Sõnni

Sõnni peetakse sageli liiga materialistlikuks, mõnikord isegi ihneks. Kindel on see, et majanduslik turvatunne on tema jaoks tähtis. See rahustab teda. Ja see sobib hästi, sest asjad hakkavad liikuma veebruari alguses just nii nagu tema tahab. Kui seni oli tal tunne, et kõik seisab paigal ja ta ei saa midagi suurt oma elujärje parandamiseks ära teha, siis nüüd, kus Merkuuri retrograad on läbi, lahenevad kõigepealt kõik suhteprobleemid. Ja samuti on aeg käsile võtta kõik plaanid ning hakata taas nendega tegelema. Vahendid tulevad iseenesest, mis võimaldavad Sõnnil oma unistusi ellu viia. Tähtis on, et ta ise julgeks teha esimest sammu oma parema tuleviku suunas. Just töö juures peaks Sõnn sellel kuul seisma oma arvamuste eest, tulema lagedale uute plaanidega. Tema ettevõtmised leiavad toetuse ja heakskiidu. Tähtis on, et ta kindlustaks endale seljatagust ning jagaks ka teistega oma mõtteid. 

Veebruari alguses võib Sõnn unistada suurelt ning püüelda kõrgemale. Just veebruaris sõlmitakse kõige kindlamaid lepinguid. Ka kõik kinnisvaraga seotud tehingud on aktuaalsed ja soositud. Veebruar on ka hea kuu, mis võimaldab kasumit sisse tuua. Ja tulemused võivad ületada isegi Sõnni suuremad lootused. Tähtis on, et ta muutuks ise enesekindlamaks ja usuks rohkem iseendasse. Et ta oleks ka edaspidi sama kangekaelne ja sihikindel nagu alati ja nõuaks seda, mis talle kuulub ega lepiks vähemaga. Sellel kuul avanevad tema jaoks uued uksed ja uued võimalused tekivad. Sõnn võib veebruaris ellu viia oma kõige suuremad unistused.

 

 


Veebruar tuleb romantiline Kalade jaoks

Kalad on harjunud elama oma elu ja jääma rohkem tahaplaanile, see kuu võib Kalade jaoks tuua kaasa aga suuri muutusi. Tõenäoliselt tõmbab ta enese peale tähelepanu. Teda märgatakse. Tuleb ära märkida, et Veevalaja aeg mõjub inspireerivalt. Samal ajal, kui Päike kutsub kõiki rohkem koos aega veetma, siis hakkavad Kalad ühiseid tulevikuplaane tegema. Merkuur, Veenus ja Marss Kaljukitse märgis aitavad Kaladel teha eriti kasulikke rahalisi tehinguid. Kuni 14. veebruarini on Kaladel võimalik ellu viia oma suuri ambitsioone, miks mitte alustada oma isikliku ettevõttega. 2022. aasta tuleb Kalade jaoks väga hea aasta. Ta on valmis mägesid liigutama selleks, et muuta oma elu paremaks ja jõuda tippu. Hea edu saadab teda veebruaris kõiges selles, mis on seotud tema töö ja ka eraeluga. 

Kalade tähtkujus sündinud inimene on meeldiv ja heasoovlik, kes ei jäta kedagi ükskõikseks. Tõenäoliselt puudutab ta nii mõnegi inimese südant veebruaris. Kui ta on juba paarisuhtes, siis muutub tema suhe veelgi lähedasemaks ja paremaks. Vallalisi saadab eriti hea õnn sellel kuul. Kui sa otsid oma ellu armastust, siis leiad sa just sellise inimese, kellest sa unistanud oled. Üks ootamatu sündmus võib korraga aset leida ja muuta kogu tema edasise elu. Kallid Kalad, veebruarikuu toob teie ellu palju õnne ja rõõmu.


Kodused lood © 2022 Sisu kopeerimine keelatud!

Kommentaare ei ole