Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Vähi veebruarikuu horoskoop

  ...

 

Foto : unsplash / Sheila Swayze

Armastus

Lõpuks ometi hakkab olukord muutuma peale jaanuari, mis ei olnud just kõige kergem sinu jaoks. Suhe kaaslasega võib muutuda lähedasemaks ning usalduslikumaks. Vallaliste jaoks avanevad mitmed head võimalused.

 

Tervis

Hoolimata külmast ning pimedast ilmast, oled sina heas vormis. Su lähedased panevad lausa imeks, kuidas sa kõike teha suudad ja kunagi ära ei väsi. Sa otsustad ilmselt hakata rohkem spordiga tegelema. See on väga hea mõte, sest see aitab kõige paremini stressi maandada. Kui sul on vanust juba + 40, siis ära ennast liiga palju ära kurna. 

 

 

Töö ja raha

Alles see oli, kui sa tundsid töö juures igavust. Aga see oli enne nii. Veebruar peaks su tööasjadesse tooma palju muutusi. Ja sa ise peaksid muutuma ettevõtlikumaks. Need aga, kes tööd otsivad: koputage julgelt ustele ja saatke oma CV igale poole. Su pingutused hakkavad vilja kandma.

 

Pere ja sõbrad

Kevad ei ole veel käes aga sina oma südames tunned juba kevade saabumist. Sa käid väljas, kohtud sõpradega, tahad muljeid jagada ning juttu puhuda. Mõned kultuurset laadi sündmused on sind ees ootamas veebruaris. Võib juhtuda, et su elukaaslasel tekivad erimeelsused sugulastega. Tõenäoliselt oled sina sellisel puhul see, kes peab aitama tal olukorda lahendada.

Kommentaare ei ole