Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Test: Vali ühed tiivad ja vaata, milline ingel sind kaitseb!

Kui sa tunned, et sind on elus mingi seletamatu vägi mitu korda aidanud, kui sa usud imedesse ja kõrgemasse võimu, siis sa tead, et i...
Kui sa tunned, et sind on elus mingi seletamatu vägi mitu korda aidanud, kui sa usud imedesse ja kõrgemasse võimu, siis sa tead, et inglid on olemas ja aitavad meid mitmel erineval moel.

Vali ühed tiivad ja vaata järele, milline ingel sind kaitseb


1. Peaingel Raafael


Peaingel Raafael on kogu inimkonna kaitseingel, kellel on tervendavad võimed. Ta pakub kaitset ja abi neile, kes tahavad terveks saada ent ei tea, kuidas seda teha.

Samuti pakub see kaitseingel kaitset neile, kes sageli reisivad.

Raafaeliga seostuvad värvid on lilla ja kollane. Kui sa tahad peaingel Raafaeli kutsuda, kasuta või kanna aniisi või lavendlit.2. Peaingel MiikaelPeaingel Miikael pakub kaitset. Ta võitleb pimeduse vastu ja kaitseb neid, kes töötavad teeninduses.

Samuti pakub ta oma abi enesemuutmise juures, aidates meil paremaks saada ja kasvada vaimselt. Miikaeli värvid on punane ja kuldne.

Kui sa tahad kutsuda peaingel Miikaeli, siis kanna või kasuta viirukit ja mürri.


3. Peaingel Gabriel
Peaingel Gabriel on hingede kaitsja ja hoidja.

Ta pakub kaitset lastele, aitab sünnituste juures, muudab inimestevahelist suhtlemist kergemaks, julgustab loomingulisust ja aitab neid, kes nõustavad teisi inimesi.

Tema värvid on sinine ja oranž. Kui sa tahad teda kutsuda, siis kasuta või kanna jasmiini.


4. Peaingel UrielPeaingel Uriel on see, kes aitab meil suhelda esivanematega. Ta toob meile rahu ja õiglust, aitab puhastada mõtteid ja näha selgemalt ning julgustab meid otsima lahendusi oma probleemidele.

Tema värvid on pruun ja roheline. Kui sa tahad teda kutsuda, siis kasuta või kanna kummelit ja sandlipuud.

 

Kommentaare ei ole