Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Päevahoroskoop : teisipäev, 18. jaanuar

Foto : unsplash / Tom Van Soens     Jäär Armastus. Mis ...

Foto : unsplash / Tom Van Soens

 

 Jäär

Armastus. Mis puutub armastusse, siis tunned sa end turvaliselt ja hästi oma kaaslase kõrval. Töö. Töö tundub sulle täna väsitav ja koormav. Ära kurna ennast ära ja planeeri oma tööd paremini. Tervis. Ära unusta tervisesporti teha, see aitab parandada enesetunnet. Raha. Rakenda oma ideed ellu.

Väike nõuanne: mõtle häid mõtteid ja su elu muutub ilusamaks

 

Sõnn

Armastus. Kõik läheb hästi, probleeme ei tohiks tekkida. Töö. Praegune periood on üsna stressirohke. Tervis. Sa oled väga heas vormis, kasuta seda perioodi ära, et rohkem spordiga tegeleda. Raha. Kõik läheb väga hästi, su probleemidele tuleb lahendus. 

Väike nõuanne: ära unusta, et sa saad alati valida, millise hoiaku sa võtad

 

Kaksikud

Armastus. Tänane päev peaks kaasa tooma ilusaid hetki ja üllatusi. Töö. Ära ole nii tundlik ja ära võta kõike isiklikult. Tervis. Katsu rohkem puhata. Raha. Mõtle rohkem oma tuleviku peale.

Väike nõuanne: mõnikord on kõige targem üldse mitte midagi mõtelda

 

Vähk

Armastus. Armastuse ingel ise on hakanud hoolitsema sinu saatuse eest. Töö. Ära võta ühtegi tähtsamat otsust täna vastu, sa võid seda hiljem kahetseda. Tervis. Jää rahulikuks ja tee harjutusi, mis aitavad sul stressi maandada. Raha. Sa leiad oma probleemidele lahenduse.

Väike nõuanne: sa ei saa muuta olukordi, sa saad muuta oma hoiakut

 

 

 

Lõvi

Armastus. Üks täiesti ootamatu kohtumine võib sinu elus täna aset leida. Töö. Sa oled küll julge ja enesekindel aga täna valdab sind mingi rahutus. Tervis. Sa oled väga heas vormis. Raha. Sa leiad olukorrast väljapääsu.

Väike nõuanne: uskudes rohkem iseendasse, võid sa suuri asju korda saata

 

Neitsi

Armastus. Unista rohkem ja kasuta oma kujutlusvõimet ära, et muuta oma elu ilusamaks. Töö. Su töö on hakanud sind koormama ja ei mõju su vaimsele tervisele hästi. Tervis. Kui sa oled otsustanud hakata tervislikumalt elama, siis täna on selleks kõige parem aeg. Raha. Ära mängi oma rahaga. 

Väike nõuanne: ära haletse ennast kogu aeg, muuda oma mõtlemist

 

Kaalud

Armastus. Täna peaks õhus olema armastust ja romantikat. Töö. Sa tunned ebakindlust, ära tee liiga ennatlikke järeldusi. Tervis. Hoia oma tervist. Raha. Planeedid ise kaitsevad su majanduslikku seisu. 

Väike nõuanne: ära seo end kahtlaste tehingutega

 

Skorpion

Armastus. Vaata, et võõrastega flirtimine su suhtele halba ei tee. Töö. Sa oled efektiivsem ja saavutad paremaid tulemusi. Tervis. Hakka rohkem spordiga tegelema. Raha. Probleemid lahenevad.

Väike nõuanne: ära mängi ohvrit

 

 

 

Ambur

Armastus. Üks inimene puudutab täna su südant. Töö. Sa oled liiga hajameelne, su mõtted on mujal. Tervis. Ära unusta tervisespordiga tegeleda ja süüa mõõdukalt. Raha. Su sissetulekud peaksid hakkama kasvama tasapisi. 

Väike nõuanne: ära põgene oma probleemide eest

 

Kaljukits

Armastus. Sa tunned end hetkel hästi koos elukaaslasega. Töö. Su töö stimuleerib sind piisavalt ning pakub väljakutseid. Tervis. Hoia ennast rohkem, eriti külmetushaiguste eest. Raha. Sul avaneb võimalus hakata oma plaane ellu viima. 

Väike nõuanne: ära mõtle üle

 

Veevalaja

Armastus. Tänane päev peaks tooma su ellu rõõmu ja õnne. Töö. Ära tegele tähtsate projektidega täna, sa võid teha vigu. Tervis. Probleeme ei tohiks tekkida. Raha. Sa võid lahendada oma rahaprobleemid. 

Väike nõuanne: vaata alati päikese poole, siis jäävad varjud selja taha

 

Kalad

Armastus. Mitte ühtegi probleemi ei tohiks täna tekkida. Töö. Ära lase negatiivsetel tunnetel enda üle võimust võtta ja ära võta kõike liiga isiklikult. Tervis. Sa oled väga heas vormis. Raha. Su majanduslik seis peaks hakkama paranema.

Väike nõuanne: ilusad asjad hakkavad su ümber aset leidma, kui sa mõtled sellele, mis su elus hästi on

Kommentaare ei ole