Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Lõvi nädalahoroskoop

  ...

 

Foto : unsplash / Tim Mossholder

Armastus

Paaridele : Veenus toob teie päevadesse õnne, rahu ja üksmeelt. Kõik väikesed arusaamatused ja lahkhelid peaksid kaduma, teie suhe muutub lähedasemaks ja tugevamaks. Jõuluõhtu peaks tulema ilus ja mälestusterohke. 

Vallalised : praegune planeetide seis toob su südamesse rahu ja muretust, sa oled valmis võtma saatuselt seda, mida tal sulle pakkuda on ja ei muretse väga oma tuleviku pärast, isegi, kui heasoovlikud sugulased ikka ja jälle sinult küsivad jõulude ajal, millal sa siis mõtled hakata pere loomise peale. Kannata kõik välja ja ära lase oma tuju sellest rikkuda.

 

Töö

Tänu Marsile saadab sind sellel nädalal hea edu. Selleks aga, et see nii jääkski, pead sa ise julgem olema ning olema oma õiguste eest väljas. Samuti ära ütle kõik välja, mida sa mõtled, kui sa ei taha probleeme töökaaslastega. 

 

 

Tervis

See nädal peaks tulema üsna kiire ja stressirohke. Katsu sellest hoolimata leida aega puhkamiseks ja ära kurna ennast ära, vastasel juhul oled sa jõulude ajal halvas tujus.  


Raha

Mitmete planeetide seis on järgmisel nädalal nii hea, et see peaks kindlasti tooma sulle kaasa lisasissetuleku. Rahaingel (või jõuluvana) ei unusta sind külastamata ja täidab ühe su unistuse. 

Kommentaare ei ole