Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kuidas aru saada, et tegemist on naistemehega? 7 märki, mis sellele viitavad

  Kahjuks on alguses paljud mehed toredad, raske on kohe teada saada, millise inimesega sul on tegu. Lisaks sellele paeluvad just sell...

 


Kahjuks on alguses paljud mehed toredad, raske on kohe teada saada, millise inimesega sul on tegu. Lisaks sellele paeluvad just sellised mehed naiste pilke, kes tõmbavad oma toreda ja laheda olemisega kõikide tähelepanu, kes oskavad nalja teha ja tantsivad hästi ent kellel - nagu selgub hiljem - on ka palju selliseid omadusi, millega südameid murda.

Milliste meeste suhtes tasub ettevaatlik olla?

1. Mees, kes saadab ainult sõnumeid aga ei helista mitte kunagi

Kui mees ainult sõnumeid saadab, siis ei võta ta sind tõsiselt - see on üks tema vahenditest, mille abil sind hoida teatud kauguses. Helistamine tähendaks juba natuke teist suhtlemistaset, lähedasemat ja isiklikumat aga see pole tema eesmärk. Helistades ja rääkides on kuulda hääle muutust ja muid kavatsusi reetvaid pisiasju. Videokõnede puhul on näha isegi näoilmes toimuvaid muutusi. Tavaline tekstisõnum aga ei anna mitte midagi edasi ja kui tegemist on mehega, kes sinust ei huvitu tõsiselt, siis ta isegi ei hakka su sõnumile kohe vastama. Ta vajab ju aega, et mõtelda, mis talle kasulikum on. Ta peab ju kogu aeg leiutama mingi uue vabanduse...

2. Ta läheb hästi ruttu isiklikuks

Juba tutvuse alguses hakkab ta rääkima teie ühisest tulevikust, laste nimedest jne. Sina aga ei tea isegi tema perekonnanime veel. Ta avaldab sulle tuliselt armastust peale paaripäevast tutvust. Tavaliselt mehed nii ei käitu. Ja ta teab seda, sest tema suus pole nendel sõnadel mingit tähendust, ta võib neid öelda sulle või ükskõik kellele teisele, vahet ei ole. Kõige sellega üritab ta ainult sinu usaldust võita ja sind voodisse meelitada.


3. Ta vaatab kogu aeg teisi naisi

Ja teeb seda alati. Vanast harjumusest. Sind häirib see. Loomulikult on tal selleks õigus, täpselt samamoodi nagu sinul on õigus teisi mehi vaadata. Üldse on täiesti loomulik vaadata ilusaid inimesi. Aga mõnede inimeste puhul on see haiglane või siis tahab ta sind selle abil armukadedaks ajada või ennast veelgi mehelikumana näidata. Kuidas ka ei ole, kui ta seda kogu aeg teeb, ei võta ta sind tõsiselt ja on avatud teisteks suheteks.

4. Tema ümber on pidevalt teisi naisi

80% tema sõbralistist on naised. Iga kord, kui te väljas olete, tervitab ta igasuguseid naisi ja tema tutvusringkonnas on neid väga palju. Ta ei piirdu üksnes tavalise tervitusega, vaid viskab nalja, pilgutab silma, puudutab käega nii, et olukord natuke häirivaks muutub. Kuula oma südant, kui sul on tunne, et midagi on valesti, siis ilmselt on selleks põhjus.

5. Tal on halb kuulsus

Kui tal on naistemehe kuulsus, siis ilmselt on neil juttudel põhi all. Isegi, kui temal endal on alati oma variant sellest loost. Kui su sõbrad sind aga hoiatavad tema eest, siis võta neid kuulda. Ära raiska oma aega sellise mehega, kes pole su usaldust väärt.
6. Ta ei ole sulle oma lähedasi tutvustanud

Oma eraelu ta sulle ei avalikusta. Ta ei ole sind tutvustanud oma lähedastele ega sõpradele. Ja teda ei huvita ka sinu lähedastega kohtumine.

7. Ta räägib üsna ähmaselt ega anna selget vastust

Kui te plaane teete, siis ei anna ta sulle otsest vastust, ikka on see nii, et no eks näeme ja vaatame või siis et ta ei saa kohe vastata. Sa ei saa temaga arvestada. Ta tühistab ka plaane, ei pea oma lubadustest kinni. Peab teisi asju ja inimesi tähtsamaks sinust.
Kommentaare ei ole