Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kaksikute nädalahoroskoop

Foto : u...

Foto : unsplash / Jonathan Borba

 

Armastus

Paaridele :  suhe kallimaga peaks sellel nädalal olema väga hea. Te mõistate teineteise soove, teate, mida oma kallimale kinkida ning teete kõik, et jõulud tuleksid ilusad ja mälestusväärsed. 

Vallalised : selleks, et armastust leida, pead sa rohkem väljas käima ja looma ise võimalusi kohtumiste tekkeks. Käi külas, kohtu inimestega, ole sõbralik ja enesekindel. Mõtle häid mõtteid ja kõik läheb hästi.


Töö

Praegusel perioodil mõjutavad su töö sektorit lausa kolm planeeti. Kokkuvõttes peaks kõik hästi minema, sa oled motiveeritud ja ambitsioonikas, sul on kõrged sihid. Sa võid leida häid ideid, mis aitavad sul enda posititsiooni kinnitada ning muljet avaldada. 

 


Tervis

Marsi mõju sinu tervisele ei tohiks olla väga halb. Aga sa pead ise olema siiski ettevaatlikum ja end rohkem hoidma. Viimasel ajal oled sa hakanud liiga palju kodus istuma ja liigud vähem. Samuti on söömine väljunud täiesti kontrolli alt. Jõulude perioodil ei ole sul aega oma eluviise parandada aga oleks hea, kui sa siiski leiaksid iga päev natuke aega selleks, et liikuda ja olla rohkem värskes õhus.


Raha

Vaadates praegust planeetide seisu ei ole isegi kahtlust, et rahalaev on sinu poole teel. Väga head võimalused võivad tekkida, mis võimaldavad sul oma majanduslikku olukorda märkimisväärselt parandada. Sinu jaoks ei too aasta lõpp kaasa ainult kulutusi, vaid ka suuremaid sissetulekuid.

 

Kommentaare ei ole