Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

2022. aasta tuleb Tiigrite aasta

  Foto : unsplash / Mike Marrah Tiigri aastad : 1914, 1926, ...

 

Foto : unsplash / Mike Marrah

Tiigri aastad : 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022, 2034...

Hiina 2022. aasta tuleb Tiigri aasta, mis algab 1. veebruaril 2022. aastal ja kestab kuni 31. jaanuarini 2023. aastal. 2022. aasta on Veetiigri aasta.

Tiiger on kolmas Hiina 12. loomamärgi seas. Ja 12 Hiina horoskoobi loomamärki on aastate järjestuses Rott, Pühvel, Tiiger, Jänes, Draakon, Madu, Hobune, Kits, Ahv, Kukk, Koer ja Siga. 

Tiigrit peetakse Hiinas kõikide loomade kuningaks. Tiigri märki seostatakse võimu, jõu ja vaprusega. Hiinas kannavad paljud väikelapsed peakatteid ja jalanõusid, millel on tiigri pilt peal ja mis peaksid neile head õnne tooma. 

Tiigri aastat peetakse üheks parimaks aastaks. Kui su laps peaks sündima sellel aastal ehk siis ajavahemikus 01.02.2022 - 01.31.2023, siis sünnib ta Veetiigri aastal. Veetiigri aastal sündinud lapsed on intelligentsed, hea huumorimeele ja hea suhtlemisoskusega. Üldiselt saadab neid elus hea õnn, nad teenivad palju raha ja kohanevad ruttu iga olukorraga. 

 

 


Mida toob Tiigri aasta kaasa Tiigritele? 

Tiigreid ootab ees nende sünniaasta ( benmingian本命年). Üldiselt arvatakse, et Tiigrid peavad hakkama saama oma sünniaastal erinevate väljakutsetega. Kui sa oled sündinud Tiigri aastal, siis kanna 2022. aastal palju punast, see toob sulle õnne ja kaitseb sind halva eest. 

Armastus. 2022. aasta on Tiigrite jaoks hea aasta abiellumiseks. Vallalistel on suurem tõenäosus kohtuda õige inimesega. Need Tiigrid, kes on 24- 36. aastased, peaksid hoidma silmad lahti, sest neid saadab sellel aastal eriti hea õnn armastuses. 

Karjäär. 2022. aastal saadab edu Tiigreid ka tööasjades ja see tähendab, et mitmeid Tiigreid on ees ootamas plagakõrgendus. Peale kõiki neid aastaid, saavad Tiigrid lõpuks ometi tasu oma töö eest, millest nad on seni unistanud. 

Raha. Parem oleks, kui sa sellel aastal ei seoks end rahaliselt mitte kellegagi. Majanduslikus mõttes ei saa sa sellel aastal rikkaks. Ja kui sa ise oma rahaga mängima ei hakka, siis läheb kõik hästi. 

 

Tiiger

Tiiger sobib kõige paremini Draakoni, Hobuse ja Seaga

Hea suhe ei ole tal aga Pühvli, Tiigri, Mao ja Ahviga.

Tiigri aastal sündinud inimesed on julged, võistlejad, ootamatud, vaprad ja enesekindlad. Aga samuti hästi meeldivad inimesed, sooja hingega ja toredad. Aga mõnikord võivad nad olla liiga kannatamatud ja ärritada isegi teisi, kui nad on midagi endale pähe võtnud. 

Oma loomult on Tiiger kannatamatu ja kindel selles, et ainult temal on õigus. Tiiger on hästi töökas. Ta võib paista autoritaarne ja oodata, et teised talle kuuletuksid pimesi. Kui ta on oma sõna andnud, ei muuda ta seda kunagi. 

Tiiger on hästi enesekindel ja ei kaota oma head tuju kunagi. Ta peab ennast väga heaks juhiks. Ta ei ole küll ettenägelik aga mida kõrgemad on ta sihid ja mida raskem on tal neid ellu viia, seda rohkem see teda stimuleerib. Kõige rohkem meeldibki talle konkurents ja võimalus tõestada, et ta on parim. 

  

Erinevate aastate Tiigrid:

Puutiiger: kaastundlik, rõõmsameelne ja hea suhtleja

Tuletiiger: optimistlik, sõltumatu ja muretu

Maatiiger: seikleja ja realist, kaljukindla usuga

Metalltiiger : meessoost Tiigrid on otsustusvõimetud ja jonnakad, naissoost Tiigrrid on entusasiastlikud

Veetiiger: väga heal arvamusel iseendast, hea potentsiaali ja hea eduga, mis teda elus saadab


Kuulsad Tiigrid:

Ludwig van Beethoven : sündinud 16. detsember, 1770, Metalltiigri aastal

Inglismaa kuninganna Elizabet II : sündinud 21. aprillil 1926, Tuletiigri aastal

Tom Cruise: sündinud 3. juulil, 1962, Veetiigri aastal

Leonardo DiCaprio : sündinud 11. november 1974, Puutiigri aastal

 

Tiigrite talismanid:

Õnnenumbrid: 1, 3, 4 ja kõik arvud, milles on 1, 3 või 4 (nagu 13 ja 43)

Õnne toovad päevad : iga kuu 16. ja 27. päev

Õnne toov värv : sinine, hall ja oranž

Õnne toov lill: kollane liilia  

Õnne toov ilmakaar: põhi, lõuna ja ida


Halba õnne toovad aga :

Värvidest: pruun

Numbritest: 6, 7 ja 8

Ilmakaartest: edelKommentaare ei ole