Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Päevahoroskoop : esmaspäev, 8. november

Foto : unsplash / Kate Laine    Jäära horoskoop Arm...

Foto : unsplash / Kate Laine

 

 Jäära horoskoop

Armastus. Ära pahanda väikeste asjade pärast ja ole leplikum nii iseenda, kui teiste vastu. Töö. Viimasel ajal keerlevad su mõtted rohkem tuleviku ümber, kas sa ise oled aru saanud, millist tööd sa tegelikult teha tahaksid? Tervis. Võib-olla ei ole su enesetunne täna just kõige parem, sa oled väsinud ja sul ei olnud aega nädalavahetusel puhata. Võib juhtuda, et päeva lõpuks hakkab pea ka veel valutama. Selle vastu aitab, kui sa katsud rohkem värskes õhus viibida. Raha. Ära võta nii tihti oma rahakotti välja.

Väike nõuanne: naerata ja elu naeratab sulle vastu.


Sõnni horoskoop

Armastus. Kõik ei lähe nii nagu sa oleksid tahtnud ja õhk võib olla üsna pingeline. Töö. Iga päev ei saagi kõik hästi minna ja tänane päev ei too sulle oodatud edu. Võta asju rahulikult, homne päev võib tulla juba palju parem. Tervis. Muuda oma eluviisi tervislikumaks ja ära söö nii palju. Su vererõhk ja tervis kannatavad selle all. Raha. Sul on vaja mõned kiired ostud sooritada.

Väike nõuanne: oma mõtetega lood sa elu enda ümber.


Kaksikute horoskoop

Armastus. Sul on tekkinud kahtlused oma kaaslase suhtes ja sa ei tea enam täpselt ise ka, mida sa õieti tahad. Räägi sellest rahulikult. Töö. Ole täna tähelepanelikum, sa võid olla tavalisest hajameelsem ja korda saata suuri vigu. Tervis. Kui sa tunned, et jõudu ei ole, siis muuda oma toitumist ning katsu rohkem liikuda. Sageli saavad kõik terviseprobleemid just alguse valest toitumisest. Raha. Sul on suured plaanid täna oma rahaga. 

Väike nõuanne: kui sa ise usud iseendasse, siis sellest piisab, et muuta oma elu paremaks.

 

 


Vähi horoskoop

Armastus. Tõenäoliselt tekib kodus võimuvõitlus täna. Katsu ennast tagasi hoida ja ära ütle välja asju, mida sa hiljem kahetseda võid. Töö. Ära sekku asjadesse, mis sinusse ei puutu. Tervis. Sa oled küll üldiselt tugeva tervisega aga praegusel hetkel tunned sa, et oled väsinud ja vajad puhkust. Hoolitse rohkem iseenda eest. Raha. Täna ei maksa sul imedele lootma jääda. 

Väike nõuanne: ole õnnelik, sest see on hea su tervisele.


Lõvi horoskoop

Armastus. Väljenda oma tundeid sõnumite kaudu. Töö. Sa võid olla hooletum täna ja teha valesid valikuid. Tervis. Hoia ennast täna rohkem, sest su tervis ei ole praegusel perioodil just kõige tugevam. Raha. Ära kuluta liiga palju tühiste asjade peale. 

Väike nõuanne: Ära muretse nii palju, sest muretsemine viib ära tänase päeva rahu.


Neitsi horoskoop

Armastus. Sulle ei meeldi aru anda. Töö. Sa pead rohkem pingutama täna. Tervis. Sa oled väsinud, katsu piisavalt vett juua ning puhka rohkem. Raha. Su olukord ei ole praegu just kõige parem, seega piira oma kulutusi.

Väike nõuanne: katsu näha midagi head igas päevas.


Kaalude horoskoop

Armastus. Sul on tekkinud kahtlused oma elukaaslase suhtes ja sa pole kindel, kas ta ikka on sulle truu. Töö. Sul on tõesti raske täna keskenduda oma tööle ja iga väiksemgi asi viib su mõtted mujale. Tervis. Sa oled liiga palju viimasel ajal sööma hakanud ja ei liigu palju, kõige rohkem kannatabki sinu tervis selle all. Raha. Kuula ainult spetsialistide nõuandeid ja ära tegutse arutult.

Väike nõuanne: raha eest õnne osta ei saa.


Skorpioni horoskoop

Armastus. Rahamured tekitavad probleeme ja see muudab sinu paarisuhted halvemaks. Töö. Liiga palju stressi ja see mõjub kurnavalt. Tervis. Ära söö liiga palju, sest su organism on samuti väsinud ja tahab rohkem vitamiine ning mineraale. Raha. Väike rahaingel võib sulle täna appi tulla.

Väike nõuanne: ära veeda aega negatiivsete inimestega, nad võtavad sinu energiat ära.

 

 

 

Amburi horoskoop

Armastus. Viimasel ajal mõtled sa üha rohkem ühe oma eksi peale. Töö. Keskendu rohkem, sest sind peetakse silmas. Tervis. Ära vaata liiga palju telekat ja katsu rohkem värskes õhus liikuda. Raha. Praegu ei ole kõige õigem aeg reisimiseks.

Väike nõuanne: sa ei saa leida seda, mida sa ei otsi.

 

Kaljukitse horoskoop

Armastus. Su kallimal ei ole sinu jaoks piisavalt aega ja see paneb sind muretsema. Töö. Töö juures võib ette tulla viivitusi ning takistusi. Tervis. Sa vajad puhkust kiiremas korras. Raha. Sinu rahaohjad on sinu enda kätes.

Väike nõuanne: ära lükka homse peale seda, mida sa võid täna ära teha.

 

Veevalaja horoskoop

Armastus. Liigne armukadedus ei tee su suhtele head. Töö. Õhkkond on pingeline ja ette võib tulla isiklike arvete klaarimist. Tervis. Sa tunned suuremat masendust ja mõtled musti mõtteid. Raha. Katsu paremini oma rahaasju organiseerida.

Väike nõuanne: muretsemine on aja raiskamine, mis ei vii kuhugi.

 

Kalade horoskoop

Armastus. Sinu elus on olnud ilusamaid aegu. Töö. Sa teed oma tööd rutiinselt ja ilma, et see sulle midagi pakuks. Sa oled ambitsioonikam ja igatsed muutuste järele. Tervis. Kui sa tunned väsimust ja oled närvilisem, siis söö vähem magusat. Raha. Su rahaasjad peaksid juba üsna varsti paranema hakkama.

Väike nõuanne: ära keskendu liiga palju asjadele, mida sa nagunii muuta ei saa.  

 

 © 2021 Sisu kopeerimine keelatud!

Kommentaare ei ole