Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kas sa tahad tõsist suhet? Siis ära vaata mehi, kellel on sellised probleemid

    Meeste ja poisikeste vahel on suur vahe. Kui sa ei ole enam noor 17-aastane tüdruk ja tahad tõsist...

 


 
Meeste ja poisikeste vahel on suur vahe. Kui sa ei ole enam noor 17-aastane tüdruk ja tahad tõsist suhet ning mõtled pere loomise peale, siis ära vaata mehi, kellel on järgmised probleemid.1. Tal puudub kindel töökoht

See asjaolu peaks ise sind ettevaatlikuks tegema, ometi teevad paljud naised selle vea, et valivad enese kõrvale mehe, kellel pole tööd ühel või teisel põhjusel. Kui mees sulle räägib, et tal on siin ja seal midagi pooleli, siis ka see ei muuda midagi. Sest võib juhtuda, et ta kavatsebki terve elu nii elada juhuotsi tehes ja tema jaoks on sellisel puhul väga mugav, kui sina kõik arved tasud ning lisaks sellele teda üleval pead. 
 

2. Ta kutsub oma sõpru ikka veel tüüpideks ja kuttideks


Ilmselt pole ta veel teismeliseeast välja saanud ja see periood on tema elu tugevasti märkinud. Sa ei taha ju siduda end mehega, kes leiab, et kõige ilusamad aastad tema elus olid just siis, kui ta oli teismeline ja kui ta iga päev pulli tegi või mida iganes.
 

3. Tal ei ole mitte ainustki raamatut kodus


Kui inimesel ei ole kodus mitte ühtegi raamatut, on see tegelikult väga imelik. Aga leidub ka selliseid. Ainult, et tavaliselt pole selliste inimestega suurt midagi rääkida.
 
 
 
 
 
 

4. Ta on raskustes kunstnik

On siis tegemist muusiku, kunstniku või fotograafiga, kellel on hetkel rasked ajad käes. Loomulikult võib juhtuda, et tal on mõni teine tööots kõrval, mis teda suuremast hädast välja aitab ja teda ära toidab ning, et raskused tähendavad ainult seda, et hetkel ta veel kuulsaks pole saanud.
 

5. Ta on homofoob, rassist ja talle meeldivad seksistlikud naljad

Sinu elus ei ole kohta vihale, teadmatusele ja tolerantsuse puudumisele!
 

6. Ta elab oma vanemate juures


Tänapäeval on põhjuseid palju, miks inimesed kolivad tagasi oma vanemate juurde. Aga samas on issi ja emme juures elamine ka mugav. Kui mees kord juba harjunud on sellega, et emme peseb pesu, tuleb autoga talle järgi ja teeb söögi valmis, siis miks ta peaks sealt ära kolima.
 

7. Tal on sõltuvusprobleemidMitte keegi ei taha elada sellist elu, mida pakub elu alkohooliku või narkomaani kõrval. Aeg-ajalt ja mõõdukalt alkoholi tarbimine ei ole alkoholism ja ei tee inimesest joodikut. Kui aga tegemist on sõltuvusega, kui ilma alkoholita ena elada ei saa, siis on asjad teised.
 
 
 
 
 
 

8. Ta ei tea, mida ta tahab teha oma elus


Paljudel inimestel puudub kindel ettekujutus tuleviku suhtes. Aga kui täiskasvanud mees ei tea, mida ta oma elus teha tahaks, on midagi valesti. See võib olla märk sellest, et tal on raskusi suureks saamisega.
 

9. Ta räägib sinu perest ja sõpradest halvasti

Sina ja ainult sina ise võid rääkida halvasti oma perest ja sõpradest. Me kõik räägime jutte oma liiga uudishimulikust tädist, probleemidest õe või vennaga või siis sõbrast, kes su saladusi hoida ei oska. Aga ainult sellepärast, et sa neist hoolid ja sul on selleks õigus. Kui aga mõni mees, kellel pole selleks mingit õigust, julgeb rääkida halvasti neist, kes on sulle kallid, siis saada ta kohe kohvreid pakkima.
 

10. Ta on naistekütt


Isegi, kui inimesed on võimelised muutma, siis tavaliselt nii palju nad ikka ei muutu. Kui ikka mõnele mehele meeldivad naised ja naljad, siis jääb see ka nii edaspidi. Ja miski ei garanteeri, et ta sind varem või hiljem ei peta. Ja seda sa ju ei taha, ega ju?
 
 
 
 
 
 

11. Ta on armukade


Alguses võib armukadedus olla isegi tore - oh, ta armastab mind nii palju, et piisab, kui keegi mulle naeratab, kui ta juba vihastab! - siis üsna ruttu see sulle enam nii tore ei tundu. Selline mees võib kaotada enda tegude üle kontrolli ja muutuda ka vägivaldseks. Ja isegi, kui ta ei ole vägivaldne, kas sa tahad iga kord läbida küsimuste kontrolli koju jõudes, lihtsalt selle tõttu, et ta ei usalda sind.
 

12. Ta ei oska enda eest hoolitseda

Kui ta ei oska endale süüa teha, kui ta ei vaheta kunagi voodilinu, kui ta ei pese iga päev hambaid ja elab täielikus segaduses, siis ei ole ta sinu jaoks. Ta vajab endale naist, kes teeb tema eest kõik ära ja kes on talle ema ja toatüdruku eest.
 

13. Ta alandab sind

Kui ta kritiseerib su välimust, kui ta ei toeta sind su töös, kui ta sind häbistab ja alandab, siis ei tohi sa temaga jääda. Sa vajad endale enesekindlat meest, kes ei alanda sind selleks, et end paremini tunda. Sa vajad meest, kes käib sinu kõrval ja ei pane sind käima enese järel.

Kommentaare ei ole