Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Päevahoroskoop : laupäev, 23. oktoober

  Foto : unsplash / Ryan Christodoulou Jäära horoskoop ...

 

Foto : unsplash / Ryan Christodoulou


Jäära horoskoop

Täna võib tekkida arusaamatusi sinu ja su elukaaslase vahel. Töö juures võib ka ette tulla takistusi, mis panevad su kannatlikkuse tõsiselt proovile. Mis puutub tervisesse, siis autoga sõites või trenni tehes ole ettevaatlik, sest sa oled viimasel ajal liiga hajameelne. Rahaasjades võid sa saada aga ühe hea uudise. 

Väike nõuanne: ära ärritu nii palju ja õpi rahulikumalt asju võtma.

 

Sõnni horoskoop

Sa oled oma paarisuhtes viimasel ajal liiga nõudlik. Tööasjad koormavad sind üha rohkem ja ei lase sul edasi liikuda. Oma tervisesse ei suhtu sa nii tõsiselt nagu peaksid, sa otsid lohutust külmutuskapist ja väldid peeglisse vaatamist. Ja mis puutub rahasse, siis selles valdkonnas naeratab sulle hea õnn. 

Väike nõuanne: ära lase teistel oma headust ära kasutada. 

 

Kaksikute horoskoop

Kodus valitsev õhkkond on plahvatusohtlik, su elukaaslane ärritab sind oma pidevate märkustega. Töö juures on sul tekkinud tunne, et su praegune ametipost ei vaata su ootustele ja sa vajad midagi enamat. Tervis peaks sul üldiselt hea olema aga sa võid kannatada kergete masendushoogude all. Ainult rahaasjad peaksid sulle praegu rõõmu ja rahulolu pakkuma. 

Väike nõuanne: ole iseenda vastu hea ja kannatlik. 

 

Vähi horoskoop

Mis puutub armastusse, siis oled sa viimasel ajal nii eemalolev, et su kaaslane on hakanud tõsiselt muretsema. Töö juures tunned sa, et vajad uusi väljakutseid, ära võta ühtegi otsust liiga rutakalt vastu. Hoolitse täna rohkem oma tervise eest, sa ei ole kõige paremas vormis. Mis puutub rahasse, siis on planeedid praegu sinuga ja sa võid hakata suuri plaane tegema. 

Väike nõuanne: ära muutu liiga emotsionaalseks rääkides.

 

 

 

Lõvi horoskoop

Kas teistega flirtimine on petmine või ei? Tõenäoliselt pole sa selles punktis veel selgusele jõudnud. Töö juures on sul raske keskenduda, rutiin ja üksluisus ei motiveeri sind enam, sa vajad kiiremas korras puhkust. Kui sa oma tervisest hoolid, siis ära söö liiga palju. Ja mis puutub rahasse, siis võid sa leida hea võimaluse investeerimiseks. 

Väike nõuanne : ära lase lähedastel sekkuda oma pereelu probleemidesse.

 

Neitsi horoskoop

Mis puutub armastusse, siis oled sa viimasel ajal alateadlikult ehitanud müürid enda ümber ja ei lase kedagi ligi. Töö juures ei tunned sa mingit arusaamatut rahutust, mis ei lase sul korralikult keskenduda. Mis puutub tervisesse, siis ära söö külmutuskappi tühjaks. Rahaasjades peaks kõik hästi minema. 

Väike nõuanne: ära ole liiga nõudlik iseenda ja teiste vastu.

 

Kaalude horoskoop 

Paarisuhtes võib ette tulla probleeme ja erimeelsusi, võib olla isegi ülidramaatilisi hetki. Tööasjad võivad sulle tuua pettumust täna. Õhkkond võib olla üsna pingeline. Tervis ei ole sul praegusel hetkel just kõige parem. Ja oma rahaasjade pärast pole sul vaja muretseda täna.

Väike nõuanne: ära võrdle enda elu teistega, ole tänulik selle eest, mis sul juba on.

 

Skorpioni horoskoop

 Mis puutub armastusse, siis ei ole asjade seis praegu kõige parem. Töö juures võib ette tulla vaidlusi ning probleeme, mille tõttu sa võid olla halvas tujus. Tervis võiks ka parem olla, katsu rohkem puhata ja ära unusta vitamiine. Mis puutub rahasse, siis peaksid sa aga saama häid uudiseid. 

Väike nõuanne: mitte keegi ei saa sinu eest otsuseid vastu võtta.

 

 


Amburi horoskoop

Kodune õhkkond on praegu üsna pingeline ja rahutu. Ka töö juures tunned sa stressi ja muretsed liiga palju. Mis puutub tervisesse, siis on sul olnud paremaid aegu. Rahalise külje pealt aga toob tänane päev sulle häid uudiseid. 

Väike nõuanne: ära muretse liiga palju ja katsu näha igas asjas midagi ilusat.


Kaljukitse horoskoop

Pereelus võib tulla ette arvete klaarimisi. Katsu olla järeleandlikum. Töö juures valitseb halb õhkkond täna. Katsu rohkem nendega olla, kelle seltsis sa end hästi tunned. Mis puutub tervisesse, siis tunned sa viimasel ajal suuremat väsimust ja vajad puhkust. Ja rahalise külje pealt ei too tänane päev suuremaid muutusi kaasa. 

Väike nõuanne: ära unusta, et hea päev algab heade mõtetega.


Veevalaja horoskoop

Mis puutub armastusse, siis peaksid sa oma prioriteedid paika panema. Töö juures ei tohiks sul täna probleeme ette tulla. Tervise seisukoha pealt kannatad sa uneprobleemide all ja tunned suuremat väsimust. Ning rahalise külje pealt peaks kõik hästi minema.

Väike nõuanne: hoia eemale kuulujuttudest ja draamadest.


Kalade horoskoop

Mis puutub armastusse, siis katsu paremini oma käitumist kontrollida. Töö juures muretsed sa oma tuleviku pärast. Tervise seisukoha pealt muretsed sa samuti liiga palju viimasel ajal, asjad ei ole nii hullud nagu sa seda arvad. Ja rahalise külje pealt hakkavad su probleemid lõpuks ometi lahenema. 

Väike nõuanne: naerata täna rohkem ja ära luba oma pähe ühtegi muremõtet.

 

 

Kommentaare ei ole