Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Horoskoop : septembri lõpp toob (väga) häid uudiseid kolmele tähemärgile

  Foto : unsplash /  Andrey Zvyagintsev Kuu lõpp tuleb võima...

 

Foto : unsplash /  Andrey Zvyagintsev

Kuu lõpp tuleb võimas. Kolmele tähemärgile toob selle kuu lõpp palju ilusaid üllatusi. 

Suvi on ametlikult läbi saanud, uus kooliaasta on käimas ning tööinimesed leidnud tagasi oma igapäevase rütmi. Septembri esimesed nädalad aitasid meil oma elu paremini organiseerida tänu Neitsi tähemärgi valitsevale energiale (23.08 - 22.09), kuu lõpp tuleb aga natuke rahulikum. Päike on jõudnud Kaalude märki ning sellega muutub kogu õhkkond vabamaks. Tõenäoliselt on paljude prioriteediks muuta oma elu praegusel perioodil paremaks ning viia tasakaalu oma elu, tervis ja rahaline olukord. Omavaheline suhtlemine paraneb suurel määral ja tänu sellele leiavad mitmed üksikud südames endale sellel perioodil hingesõbra. Valmis tuleb ka olla viivitusteks ja takistusteks igapäevaelus. 

 

 

 

Sügis ei ole küll Lõvide aastaaeg aga see sügis avab talle võimaluse särada ja silma paista. Septembri lõpus muutub Lõvi armuelu ja võtab uue suuna. September on ideaalne kuu abiellumiseks, selleks, et panna leivad ühte kappi, kolida sama katuse alla, alustada uut suhet, armuda ja armastada. Hoolimata sellest, et tulemärke peetakse pigem kergemeelseteks, siis Lõvi on tegelikult suur romantik. Järgnevatel päevadel muutub ta eriti romantiliseks. Lõvi saab jõudu ja tugevust armastusest ehk siis oma kaaslase käest. Kui ta on armunud, kui ta on koos õige inimesega, siis on ta võimeline liigutama mägesid. Lõvi ellu tuleb sellel sügisel uus armastus. Kui ta aga on juba suhtes, siis avaneb tal mitu uut võimalust muuta oma suhet veelgi tugevamaks ja paremaks. 

Lõvi on sellel sügisel ka ambitsioonikas. Tal ei tule headest ideedest puudu, ta on valmis oma suurimad unistused täide viima. Ta sihib kõrgele. Hea edu saadab iga tema ettevõtmist. 

 

Ka Veevalajatel avaneb võimalus saada kasu oma tööst. Alates 15. septembrist on Marss liitunud Saturniga ning aitab ellu viia Veevalaja ettevõtmisi. Töö juures peaksid algama väga kiired ajad. Merkuur Kaaludes toob Veevalaja ellu kaasa romantilisi õhtusööke küünlavalgel ning reise. Kui sa oled sündinud Veevalaja tähtkujus, avaneb sul võimalus parandada septembri lõpus oma rahalist olukorda. Pane oma soovid kirja ning need võivad täide minna kiiremini, kui sa arvad. 

Kaalude märk aitab meil leida paremat tasakaalu elus. Kui Veevalaja suudab leida kuldse kesktee oma elus, peaks kõik hästi minema. Veevalaja on vabameelne, visionäär, kellele meeldib teha asju omas rütmis. Kui kuni selle hetkeni võis tal olla tunne, et ta peab kogu aeg end maha suruma, siis nüüd muutub kõik. Ta leiab võimaluse teha asju oma äranägemise järgi. 

 

 

 

Ja loomulikult selle perioodi kõige õnnelikum ja soositum tähemärk on Kaalud. Tegemist on Kaalude aastaajaga, sünnipäevaga ja ajaga, kui päike särab tema pea kohal taevas. Ja muidugi õnnestub tal tänu sellele kõik. Mis puutub tööasjadesse, siis sellel sügisel tekib mitu väga head võimalust, mis parandavad su tööalast elu. Palju ilusat on su ellu tulemas. Su elu võtab kiirema pöörde ja paljud asjad muutuvad paremaks. 

Kaaludel on palju sõpru planeetide seas. Merkuur, kes toob ta ellu uusi sõpru; Marss, kes muudab ta võitmatuks. Marss toob Kaalude ellu palju häid üllatusi, ületavad suuremadki lootused. Planeedid aitavad tal ka muuta oma suhet paremaks. Praegu on hea võimalus rääkida kõigest, mis on valesti, mis toimib ja mis mitte, suhtlemine aitab teil muuta oma suhet tugevamaks ja leida lahendusi. Oktoober toob samuti su ellu palju õnne. Ja on alati olnud sinu jaoks hea kuu, kas pole?


Kommentaare ei ole