Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Horoskoop : milline tähemärk saab selle aasta septembrikuus suure summa raha

  Foto : unsplash / Carlos Planeetidel on meile ilusaid ülla...

 

Foto : unsplash / Carlos

Planeetidel on meile ilusaid üllatusi varuks selle aasta septembrikuuks. Mõned tähemärgid leiavad sellel kuul armastuse, teised saavad jälle suure summa raha. 

Ja kes on need õnnelikud väljavalitud? Muidugi need, kes on sündinud Neitsi tähtkujus. Neitsi aeg (23. august - 22. september) on käimas ning hea õnn saadab teid kuni kuu lõpuni. Tänu armastuse-, ilu- ja rikkuse planeedile Veenus, on selle kuu võtmesõnaks sinu finantsasjad. Sa võid saada väga suure rahasumma 10. septembri paiku. 

Ja mis veelgi tähtsam, sellel kuul pead sa õppima väärtustama ja esile tõstma oma isiklikke huve. Kindlusta töö juures oma seljatagune ja vaata, et sa saaksid väärilist töötasu. 14. septembri paiku annavad planeedid sulle vajalikku julgust, et leida õiged sõnad, mida sa vajad ning teha julgeid samme, mis viivad sind parema tuleviku poole. Näiteks võid sa just sellel ajavahemikul rääkida palgatõusust.

 

 

Hea rahaline õnn saadab sind terve selle hooajal jooksul aga ainult tingimusel, et sa tead ise ka, mida sa tahad ja tunned oma väärtust. 22. septembri sügisene pööripäev toob valguse kätte sinu enesehinnangu, motivatsiooni, ambitsiooni ja karjäärivõimalused. 

Ettevaatlikum pead sa olema ainult 27. septembril, kui algab Merkuuri retrograad. Kui sa pead midagi sellel ajal alla kirjutama, siis loe kõik lepingud enne mitu korda läbi. Merkuuri retrograad puudutab just sind kõige rohkem, sest Merkuur on sinu tähemärki valitsev planeet. Mõned minevikuprobleemid võivad esile kerkida. Võta punane pastakas ja tõmba kriips peale kõigele sellele, mis nagunii enam ei toimi.

Kommentaare ei ole