Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

3 sodiaagimärki, kelle ellu tuleb augustikuus suur armastus

Foto : unsplash / Christopher Beloch   Piisab paarist planee...

Foto : unsplash / Christopher Beloch

 

Piisab paarist planeedist, et suvi võtaks täiesti uue suuna. 

Augustis on palju armastust õhus. Ja romantikat. Vähemalt mõnede inimeste jaoks. Suvi pole veel läbi ja kõik on võimalik. 3 sodiaagimärki lõikavad sellest perioodist kõige suuremat kasu. 

Ilma ainsagi üllatuseta saab kõige suurema armastuse oma ellu Neitsi. Nimelt armastuse planeet Veenus on Neitsi märgis juba alates 21. juulist saadik ning teeb vaikselt plaane, kuidas muuta selle sodiaagimärgi elu võimalikult põnevaks. 

Lisaks Veenusele jõudis ka Marss Neitsi märki. Ja selle tõttu on Neitsil palju lihtsam otsustada ja tegutseda vajaduse korral. 10-11. juuli peaksid tema ellu tooma uue inimese, kes võib muuta kogu tema senise elu. 

 

 

Aga meie kallid Neitsid ei ole ainukesed, kes sellisest planeetide seisust kasu lõikavad. Ka Kaalud saavad oma osa suurest romantikast ja kirgede möllust. Ning tegemist ei ole mitte ainult vallalistega, vaid ka nendega, kes juba suhtes on. Nendel avaneb võimalus muuta oma suhet paremaks ning lähedasemaks. Kõik viimasel ajal tekkinud probleemid hakkavad kaduma. Praegu on kõige õigem aeg paluda oma kallima kätt või teha muid ühiseid tulevikuplaane. Kui sa oled otsustanud midagi olulist oma kallimalt paluda, siis tee seda 16. augusti ja 10. septembri vahel. 

Ja viimane tähemärk, kes sellest eriti heast perioodist kasu saab, on Lõvi. Ka Lõvi ellu on saabumas suur armastus trummipõrina saatel. Ainult, et mitte augusti esimesel poolel. Kõik muutub imeliseks alles peale 15. augustit. 

Niisiis on neid, kelle jaoks õige suvi alles algab! 

Palju õnne ja palju armastust teile!

Kommentaare ei ole