Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

12 isiklikku asja, mida ei tohiks Facebookis jagada

  O n väga oluline, et sinu ja su kaaslase vahel oleks kõik selgeks tehtud, mida sa tohid Facebookis jagada ja mis peaks jääma enda ...

 

On väga oluline, et sinu ja su kaaslase vahel oleks kõik selgeks tehtud, mida sa tohid Facebookis jagada ja mis peaks jääma enda teada. Eriti, kui asi puudutab teie eraelu, on alati parem oma elukaaslaselt küsida, kas ta ikka tahab, et sa seda teistega jagad.

Siin on nimekiri 14 eraelu puudutavast asjast, mida sa jagada ei tohiks Facebookis.


1. Kõik, mis toimub magamistoa seinte vahel

Sul ei ole mingit vajadust jagada oma intiimelu sotsiaalvõrkudes. Isegi siis, kui sul on kaugsuhe oma kaaslasega, on parem, kui sa saadad talle privaatsõnumi, selle asemel, et kõikidest detailidest rääkida avalikult. Oma intiimelust suhtlusvõrgus rääkimine näitab sinu ebaküpsust ja paneb ohtu sinu suhte usalduse.

2. Isiklikud asjad

On asju, mis on väga isiklikud ja on osa ka sinu kaaslase elust. Ilmselt ei hindaks ta sugugi seda, et neist asjadest Facebookis avalikult kirjutad. Kõikidel inimestel on oma salaaed, millest ei ole vaja kõigile rääkida.

3. Hoidke oma kallid ja musid endale

Tõenäoliselt kutsute te teineteist armsate hüüdnimedega, aga see pole sugugi see, mida kõik teadma peaksid internetis. See muudabki selle asja võluvaks teie suhtes, et sellised asjad jäävad ainult enda teada : pole vaja seda kõigiga jagada, muidu kaotab see oma võlu ja väärtuse.
 
 


4. Pildid, mida su kaaslane levitada ei tahaks

Kui sa peaksid pildistama oma kaaslast samal ajal, kui ta magab suu lahti näiteks, siis pole seda vaja kõigiga jagada isegi, kui see sulle võib tunduda armas ja naljakas. Küsi enne luba!

5. Suhteprobleemid

Kõik see, mis leiab aset sinu ja su kaaslase vahel, peab jääma teie kahe vahele. Kui sa nõu vajad, siis pöördu mõne spetsialisti poole. Ära jaga teistega oma probleeme, sest sa võid seda hiljem kahetseda.

6. Teha selfit suudlemise ajal

Mitte kedagi ei huvita sellised pildid. Ja üldse pole hea  toon näidata oma intiimseid hetki teistele ja postitada neid sotsiaalvõrkudes.

7. Kallid kingid

Paljudel on kombeks jagada oma pilte teistega kingitustest, mida nende elukaaslane neile kinkinud on. Aga siin tuleb ettevaatlik olla ja arvestada teistega, kes endale selliseid kingitusi lubada ei saa.
 
 
 


8. Passiiv-agresiivsed kõned

Osadel on kombeks kirjutada oma elukaaslasele läbi sotsiaalvõrgu ja paljastada seega kõik, mis suhtes toimub. Räägi parem oma kaaslasega ja ära otsi seda, et teised sulle kirjutaksid ja nõu annaksid, kui sa seda palunud pole.

9. Ära otsi heakskiitu

Sinule antud laikide arv ei ole tähtis. Ära otsi teiste heakskiitu.

10. Äiast-ämmast negatiivelt rääkimine

Väldi kõike seda, mis puutub su elukaaslase vanemaid. Nad on lõppude lõpuks osa su kaaslase perest.Selline asi võib tekitada väga ebameeldivaid hetki.

11. Lahkuminemise põhjused

Kui sa tahad väljendada oma viha või kurbust, siis tee seda oma lähedastega.

12. Ära kirjuta kõigest ja kõigist

Mitte kedagi ei huvita, mida sa teed hommikust õhtuni. Igalühel on omaenda elu. Kirjuta Facebookis ainult siis, kui sul midagi olulist öelda on ja jää mõistlikkuse piiresse.


Kommentaare ei ole