Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Veevalaja nädalahoroskoop

Foto : unsplash / Rana Saw...

Foto : unsplash / Rana Sawalha

 

 Armastus

Paaridele : Sellel nädalal muutub su paarisuhe prioriteediks. See paneb sind unustama kõik vana, mis sind on enne rahutuks teinud ning muretsema pannud ning suudad oma suhte uuesti üles ehitada. Su suhe muutub paremaks ja tugevamaks, kui kunagi varem.

Vallalistele : Juhuslikest suhetest ei tohiks su elus puudust tulla ja sa isegi hindad neid, sest nendega ei kaasne mingeid kohustusi. Aga ole siiski ettevaatlik, sest sa võid ka nii jääda kellegi võrku ja märgata seda alles siis, kui on juba liiga hilja. 


Töö

Viimasel ajal on sul tunne nagu ei edeneks su tööasjad sinu ootuste kohaselt. Nagu oleks tegemist paigalseisuga su elus. Nagu oleksid sa kinni situatsioonis, mida sa ise ei saa muuta. Tänu Jupiteri abile aga suudad sa nüüd seda kõike muuta ja asjad hakkavad jälle paremuse poole liikuma. Sa oled õigel teel .

 

 


Tervis

Kuu seis ei ole hetkel päris soodne, ta võib tekitada mõningaid probleeme isegi, mis puudutab ka su füüsilist vormi. Sa võid tunda väsimust, suuremat stressi, nõrkust ja immuunsuse langust.


Raha

Rahaasjades võib sellel nädalal naeratada hea õnn.

Kommentaare ei ole