Viimased lood

latest

Milliseid sõnumeid mehed saadavad, kui nad armunud on

  Naised ei saa tihti aru, mida mehed nende vastu tegelikult tunnevad, sest mehed ei näita oma tundeid otse välja. Sellepärast hakka...

 

Naised ei saa tihti aru, mida mehed nende vastu tegelikult tunnevad, sest mehed ei näita oma tundeid otse välja. Sellepärast hakkavad naised muretsema, kui mees ei helista või kui ta vähe räägib. Aga enamik mehi ei oska lihtsalt oma tunnetest rääkida. Tavaliselt leiavad nad mooduse, kuidas oma tundeid välja näidata aga see ei tule kohe, see võtab natuke aega.


Kui sa tahad teada, kas mees, kellega sa kohtud, sind tõesti armastab, siis vaata, milliseid sõnumeid ta sulle saadab. Sest neid sõnumeid võib mitut moodi tõlgendada.

Paljudel naistel on kuues meel ja nad saavad ilma sõnadetagi aru, kas mehe tunded tema vastu on siirad või mitte. Kui ikka mees järjekordsele kohtumisele tulla ei saa ja mõne vabanduse leiab, kui ta sulle valetab, kui ta ise sind kunagi välja ei kutsu - siis ilmselt ei huvita sa teda.

Läbi sõnumite aga võid sa samuti aru saada, kas mees kasutab sind ära või on tal sinu vastu siiras huvi.

Kui mees üldse sulle sõnumeid saadab, siis tõenäoliselt hoolib ta sinust ja tahab sinuga suhelda.

1. "Kuidas sul läheb? "

Kui ta saadab sulle sõnumi, et teada saada, kuidas sul läheb, siis tunneb ta sinu vastu huvi ja see näitab, et ta sinu peale mõtleb.

See on hea algus niisama jutuajamiseks. Ja kui tal on veel aega, et su muresid ja rõõme ära kuulata, siis on see väga hea märk!
 
 
 
 
 
 


2. "Oled sa juba söönud?"

Kui meest huvitab see, kas sa oled söönud või mitte, siis muretseb ta sinu heaolu pärast. Ta tahab, et sa enese eest hoolitseksid ja oleksid terve.

3. " Ma mõtlesin sinu peale."

Selline sõnum toob muidugi naeratuse huultele, kas pole?

Nii tore on ju teada, et keegi sinu peale mõtleb eriti, kui tegemist on kellegagi, kes sulle meeldib.

4. " Ma tahaksin, et sa oleksid minu kõrval."

See on juba selge märk, et ta sinu järele igatseb. Võib-olla on tal mingi tähtis hetk või sündmus ja ta tunneb end üksi ja võib-olla tahab ta lihtsalt kellegagi rääkida. Kuidas ka ei ole, ta tahaks, et sa oleksid temaga.
 
 
 
 
 
 


5. " Ma ei saanud sulle kohe vastata, anna andeks! Mul oli tegemist."

Paljud ei hakka üldse sulle tagasi helistamagi, kui näevad vastamata kõnet. Paljud unustavad vastata ka sõnumitele, eriti kui sa neid ei huvita.

Aga kui ta sulle nii vastab, siis huvitad sa teda ja teda huvitab ka see, mida sina temast mõtled. Ta ei taha endast halba muljet jätta.

6. "Millal me kokku saame? Ma tahan sind näha."

Alati on meeldiv, kui keegi sind välja kutsub ja ei piirdu ainult sõnumite saatmisega.

See tähendab, et ta tahab sinuga koos olla ja sind paremini tundma õppida.

7. "Helistame? "

Rääkimine on veel parem, kui kirjutamine. Kui ta tahab sulle helistada, siis on see märk, et ta tahab sinuga rääkida.

Ta ei viitsi oma aega sõnumite kirjutamise peale raisata.
Kommentaare ei ole