Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Lõvi nädalahoroskoop

Pilt : freepik   Armastus Paaridele : Os...

Pilt : freepik

 

Armastus

Paaridele : Osade Lõvide jaoks on see periood täid vaidlusi, tülisid ja lahku minemisi. Teiste suhtes aga on just vastupidi suur kirg ja tunnete möll.

Vallalistele : Armastuses saadab sind sellel nädalal õnn ja seda tänu Marsile ning Veenusele. Praegu on just kõige õigem hetk selleks, et alustada mõne ilusa suhtega.

Töö

Paljud teist võivad tunda segaseid aegu töö juures. Mitte midagi tõsist just, tegemist on väikeste arusaamatustega, mis aga kuhjudes hakkavad sind ärritama. See võib sind endast välja viia ja võib juhtuda, et su töökaaslased ei tunne sind ära.

 

 

 

 

Tervis

Tänu Marsi mõjutusele oled sa heas füüsilises vormis. Energiast sul puudu ei tule. Aga mõnikord tahad sa teha liiga palju ja lased end sündmustevoolust kaasa kanda. Katsu paremini oma tegevusi organiseerida ja pea kinni oma planeeringust, selle asemel, et teha oma asju kiiresti ja väsida sellest. Aga ära muretse, tõsiseid terviseprobleeme sul ette ei tohiks tulla.

Raha

Neptuuni asetsus on kasulik ja isegi huvitav sinu rahaasjadele ning sind on ees ootamas eriti suurt rahuldust pakkuv periood. Sa võid leida võimaluse teenida raha ilma raskusteta ning leida väärilist tasu.

Kommentaare ei ole