Viimased lood

latest

9 naisetüüpi, keda ei tohiks ekspertide arvates naiseks võtta

  M itte keegi pole täiuslik aga on mitmeid tegureid, mis võivad suhtele hävitavalt mõjuda. Et vamida enda kõrvale õige inimene, kel...

 

Mitte keegi pole täiuslik aga on mitmeid tegureid, mis võivad suhtele hävitavalt mõjuda. Et vamida enda kõrvale õige inimene, kelle iseloomujoontes pole neid halbu omadusi, tuleb olla tähelepanelik.


1. Kibestunud naine

Kui naine tunneb kogu meessoo vastu viha, siis on tal selja taga õnnetu armastus. Üldiselt on see normaalne eriti, kui tegemist on haavaga, mis jättis sügava jälje. Koos sellise naisega elades on alati oht, et iga kriisi puhul minevik taas elustub tema jaoks ja ta ei suuda jääda subjektiivseks. Seega peab järgmine mees alati kannatama eelmise suhte võrdlusi. Selline suhe ei too head.

2. Egoistlik naine

Mitte keegi ei taha teha tegemist egoistiga, kes mõtleb ainult iseendale. Kui sa tahad õnnelik olla oma elukaaslasega, siis hoia end sellistest naistest eemale.
 
 
 
 
 
 
 


3. Materialistlik naine

Liiga materialistlik naine pole kunagi rahul. Sellist tüüpi naine ei lakka tahtmast endale kõike, tema kinnisideed hävitavad lõpuks suhte ja takistavad teil normaalselt elada. Lisaks sellele võib ta su pankrotti ajada.

4. Flirtija

Mõned naised on sündinud võrgutajad, nad tahavad kõikidele meestele muljet avaldada. Sellise naisega on raske tõsist ja püsivad suhet arendada.

5. Pidutseja

Aeg-ajalt võib ikka pidutseda ja selles pole midagi halba, eriti peale pikka ja väsitavad nädalat. Aga naine, kes pidevalt pidutseda tahab pole just õige naine, kelle kõrval oma elu veeta ja kellega pere luua.

6. Kapriisitar

Naine, kes on kasvanud tingimustes, kus ta alati on saanud oma tahtmise ei ole ilmselt õige naine sulle. Raske ja isegi võimatu on rahuldada sellise inimese soove. Suhte edu sõltub mõlemapoolsetest pingutustest.
 
 
 
 
 
 
 


7. Emotsionaalselt sõltuvuses olev naine

Naised muidugi vajavad tähelepanu aga kui see peaks muutuma kinnisideeks, siis muudab see suhte raskeks. Ekspertide järgi on tegemist isiksushäiret põdeva inimesega. Vali parem naine, kes suudab tagada emotsionaalse tasakaalu.

8. Klatšimoor

Kui su naine pidevalt teiste eluga tegeleb ja teisi kritiseerib, siis oled sa vale valiku teinud. ¨<uhes kooselus peaksid mõlemad kaaslased tegelema rohkem oma projektidega.

9. Vulgaarne naine

Ebaviisakas ja vulgaarne inimene ei meeldi kellelegi, mõtle enne kaks korda, kui sa sellise inimese endale naiseks võtad. Selline naine ei oska ka oma meest austada. 

Kommentaare ei ole