Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

6 ilunippi, mis aitavad kortsude teket ennetada, pidurdada ja vähendada

Foto : unsplash / Adrian Motroc     Ilusa ja noorusliku sal...

Foto : unsplash / Adrian Motroc

 

 

Ilusa ja noorusliku saladus ei peitu ainult õigetes näohooldusvahendites, kõige tähtsam on vaadata üle oma igapäevased harjumused. Sest kõige rohkem mõjutabki nahka see, mida sa sööd ja millised on su eluviisid. 

 

6 ilunippi, mis aitavad sul kortsude teket ennetada, pidurdada ja vähendada


Söö palju antioksüdante

See on kõige esimene ja tähtsam asi, mida sa teha saad oma naha heaks. Antioksüdandid parandavad vereringet ja ennetavad kortsude teket. Söö tasakaalukalt ja mitmekülgselt ning hoolitse, et su toidus oleks piisavalt vitamiine, mineraale ja antioksüdante, valides köögi- ja aedvilju. 


Väldi suhkrut

Suhkur ei ole ilusa naha sõber. Isegi, kui sa oled magusasõber ja sulle meeldivad magustoidud, siis tea, et suhkur kahjustab kollageeni ja kiirendab kortsude teket. Piira oma igapäevast suhkru tarbimist ja söö magustoidu ainult teatud päevadel.

 

 

 

 

 


Joo vett kogu päeva jooksul

Jälgi, et sa jood piisavalt vett iga päev. Ära joo ainult kohvi, mahla või siis halvemgi veel - alkoholi janu kustutamiseks. Kohvi ja alkohol viivad vedeliku kehast välja, mahlad sisaldavad aga liiga palju suhkrut. Ja lisaks kõigele ei tee need joogid nahale head. Seega joo vett, sest su nahk vajab seda.


Stimuleeri vereringet

Hea vereringe tagab rakkudele vajaliku hapniku, väljutab toksiine ja tagab ilusa naha. Vereringe parandamiseks käi külma duši all, tee õrna näomassaaži või tee lihtsalt grimasse peegli ees.

 

Lõpeta suitsetamine

Suitsetamine kahjustab nii sinu tervist, kui välimust. Suitsetamine muudab vananemisprotsessi palju kiiremaks ning tekitab enneaegseid kortse. Suitsetamise lõpetamine aitab sul säästa oma nahka ja säilitada kauem nooruslikkus.

 

 

 

 

 


Gammalinoolhape

Gammalinoolhape on noorusliku ja ilusa naha saladus, ta aitab säilitada naha elastsuse ning tagab sügava niisutuse. Selleks, et saada piisavalt gammalinoolhapet, söö tihti munakollast, kaera või linaõli. 


Kui sa hakkad neid nõuandeid rakendama, võid sa ennetada, aeglustada ja vähendada kortsude teket ning saada ilusama ja säravama naha.
Hea vereringe taba

Kommentaare ei ole