Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Vaata, mida toob kaasa 27. veebruari täiskuu

  Foto : unsplash / Aron Visuals     Järgmine täiskuu...

 

Foto : unsplash / Aron Visuals

 

 

Järgmine täiskuu särab taevas 27. veebruaril 2021, Neitsi tähemärgis. Mida ta astroloogide sõnul endaga kaasa toob? 

Selle aasta veebruarikuu on olnud üsna pingeline. Õnneks see talvehooaja ja astroloogilise aasta viimane täiskuu (mis mõlemad lõppevad kevadise pööripäeva ajal märtsis) võtab natuke pingeid maha. Selle nädala laupäeva õhtul toob täiskuu meile kaasa natuke rahu ja puhkust.

Kuna seekordne täiskuu särab Neitsi tähtkujus, siis rõhutab ta rohkem elu praktilistele külgedele. Neitsi on hästi organiseeritud ja pragmaatilise meelega maamärk, mis kutsub meid oma igapäevases elus natuke korda looma ja lahendama kõiki viimasel ajal kõrvale lükatud probleeme. 

 

Millist mõju avaldab veebruarikuu täiskuu? 

Neitsi energia paneb meid rohkem mõtlema oma füüsilisele ja vaimsele energiale. See on hea aeg selleks, et hakata tervislikumalt elama. Samuti on see ideaalne aeg selleks, et vabaneda kõikidest halbadest harjumustest ja samuti halbadest inimestest, kes su elu koormavad ning alustada oma elu uuelt, puhtalt lehelt. Tee kodus suurpuhastus, tõsta mööblit ümber, organiseeri oma elu paremini ja loo kord oma hinges. See veebruarikuu viimane täiskuu aitab sul läbi teha kevadise suurpuhastuse kõikjal, kus sa seda soovid. 

 

 

 

 

 

 

Vaata oma eesmärgid üle

Neitsi tähemärk on pragmaatiline ja ambitsioonikas. Ta ei kaota kunagi oma eesmärke silmist. Veebruarikuu täiskuu Neitsi märgis aitab meil seada oma elus uusi plaane sisse ning annab meile nende ellu viimiseks vajalikku energiat. Vajadusel juhib ta sind õigele teele ja aitab rööbastele tagasi.

 

Vabasta end halbadest harjumustest 

Täiskuu aeg on kõige ideaalsem hetk selleks, et vabaneda halvast - kõikidest asjadest ja inimestest, kes su koormavad ja raskeks teevad. See on õige hetk selleks, et hakata tervislikumaks elama.


Keskendu oma tervisele ja heaolule

Neitsi hoolitseb oma tervise ja heaolu eest. Tema energia paneb meid mõtlema sellele, kui tervislikult me elame, võtma vastu paremaid otsuseid ja õppima oma tervise eest rohkem hoolitsema. Kui sa tunned, et oled viimasel ajal liiga väsinud või masendunud, kui sa oled kaotanud kontrolli oma elu üle, kui sul lähevad asjad halvasti tööl ja eraelus - siis lase selle nädala täiskuul enda eest hoolitseda ja tuua su ellu häid muutuseid.

 

 

 

 

 

 

Lahenda kõik praktilised probleemid

See täiskuu toob päevavalgele kõik väikesed probleemid, millele sa seni lahendust pole viitsinud otsida.  Sa pead oma elus korra looma ja lahendama kõik tööalased ja emotsionaalsed probleemid. Laupäevane täiskuu aitab sul asju selgemalt näha ning leida lahendusi oma probleemidele. 


Ole hea iseenda vastu

Neitsi on nõudlik iseenda vastu (ja ka teiste vastu), ta tahab alati teha paremini. Tema energia paneb meid üle vaatama seda, mida meie saame paremini teha ning millistest vigadest me võiksime õppida. Ära siiski ole liiga kriitiline iseenda vastu! 


Kommentaare ei ole