Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Milliseid numbreid sina pildil näed? Vaata, millisele nägemisprobleemile see võib viidata

  noticiasaominuto   Optilised illusioonid on põnevad ning s...

 

noticiasaominuto

 

Optilised illusioonid on põnevad ning segadusttekitavad, muutes meie pilditaju. Ilmselt selle tõttu nad ongi nii huvitavad. Selle optilise illusiooni puhul on hämmastav see, et kõik ei näe samu numbreid. 

 

 

 

 

 

Optilised illusioonid ajavad aju segadusse. Ja see, mida me pildil näeme, võib palju rääkida sageli meie endi isiksuse kohta. 

Mustade ja valgete täppide taga on peidus numbrid. Ja see, milliseid numbreid sina näed, võib aimu anda selle kohta, millised nägemisprobleemid sul olla võivad.

 

 

allikas: Educadores

Kui sa nägid:


3246 : Kui sa nägid seda numbrit, siis võid sa olla lühinägelik ning sellega kaasnev astigmatism


3240 : Kui sa nägid seda numbrit, siis võib-olla on sul astigmatism


1246 : Kui sa nägid seda numbrit, siis võib-olla oled sa lühinägelik


1240 : Kui sa nägid seda numbrit esimesena, siis sul nägemisega probleeme ei tohiks olla, sul on väga hea silmanägemine2 kommentaari

  1. Mul on C-astme värvipimedus ja kasutan lugemiseks 2,0 prille aga selgelt nädin numbrit 1240. Ilmselgelt sõltumatu sveitsi instituudi test, nii sõltumatu, et sellest ei sõltu midagi ...

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Tundub täielik jama see siin. Ma olen lapsest-peale lühinägelik, ei näinud koolis esimesest pingistki tahvli peale.... Peale selle on mul sarvkesta krooniline põletik ning juba pikemat aega näen justkui läbi udu. Silmanägemine on kohutav, loen hädavaevu prillide ja 3X luubiga, kardan tänaval kukkuda ning koduski on juba ebakindel liikuda... Aga siin nägin otsekohe 1240.

      Kustuta