Page Nav

HIDE

Viimased lood

latest

Kuidas teada saada, kas mees on vallaline või mitte?

  S elline küsimus kerkib tihti esile, kui sa oled kohanud kedagi, kes sulle muljet avaldab ja sa endalt küsid, kas ta on kellegagi...

 

Selline küsimus kerkib tihti esile, kui sa oled kohanud kedagi, kes sulle muljet avaldab ja sa endalt küsid, kas ta on kellegagi koos või mitte? Õnneks on olemas mõned märgid, mis viitavad, kas mees on vallaline või mitte.

1. Ta kannab sõrmust

See on nüüd päris kindel märk, et mees on kellegagi koos. Kui see mees, kes sulle silma on jäänud, kannab abielusõrmust, siis on parem, kui sa ta kohe heaga unustad. Abielusõrmus juba ei peta ja mitte ükski mees ei kanna seda niisama nalja pärast. Kui mehel on abielusõrmes sõrmes, siis on see selge märk, et mees ei ole enam vallaline. Loomulikult (aga seda juhtub harva!) võib olla, et ta on lahutamas või lahku minemas ja kannab ikka veel sõrmust. Aga seda ei tule just tihti ette, sellepärast on parem, kui sa valid endale kellegi teise.

2. Ta ei vaata teisi naisi

Kui mees teisi naisi ei vaata ja isegi mitte sind, siis on üsna tõenäoline, et ta ei huvitu teistest naistest. Ära võta seda isiklikult aga see tähendab lihtsalt, et ta on kellessegi teisesse armunud ja tal pole mingit põhjust minna mujale vaatama ega kinkida oma tähelepanu kellelegi teisele. Samuti võib see tähendada, et ta on liiga tagasihoidlik, et julgeda heita pilku naise poole, kes talle meeldib. Vastasel korral on tal lihtsalt juba keegi.
 
 
 
 
 


3. Ta naeratab oma sõnumeid lugedes

Kui mees telefoni vaadates naeratab, siis ilmselt pole see mitte sõnum tema emalt ega ülemuselt, mis sellise reaktsiooni tekitab. See on ilmselgelt sõnum tema kallimalt ja sa tead, mida see tähendab: just, just, selle mehe süda kuulub juba kellelegi. Kui palju mehi sa tunned, kes oma telefoni nähes naeratavad? Kindlasti mitte. Sellepärast jäta meelde, et see on üsna kindel märk, mis aitab sul mitte oma aega raisata mehe peale, kes enam vallaline ei ole.

4. Sa ei huvita teda

Kujuta ette, et sa oled ühes seltskonnas rääkimas mitme inimesega ja tema on samuti selles samas grupis. Hoolimata sinu pingutustest ja lahkusest ei huvitu ta sinust, ta ei räägi sinuga või kui siis väga vähe ja ta ei esita sulle ainsatki küsimust. See on üsna lihtne, ta kas on juba kellegagi koos või siis ei huvita sa teda üldse aga igal juhul pole sul mõtet end väsitada ja tema tähelepanu otsida. Vali endale mõni teine tähelepanu objekt. Loomulikult võib olla tegemist professionaalse kontekstiga, kus sa oled ümbritsetud oma kolleegidest ja võib-olla ka ülemusest, sellisel juhul pole loomulikult hetk ideaalne võrgutamiseks. Aga kui tegemist ei ole ametialase kaadriga, on see märk, et see mees on juba kellegagi koos (või ei ole sinust lihtsalt huvitatud).

5. Ta on pidevalt hõivatud

Hoolimata sinu püüdlustest kutsuda teda välja, ei ole tal kunagi aega sinu jaoks (ja ta ei selgita ka alati, millega ta hõivatud on) . Ta on lihtsalt hõivatud millegi muuga ja ei räägi sulle sellest pikemalt. Juba see, et ta peab seda saladuses, on omaette märk, mida sa ei peaks ignoreerima. Kui ta oleks vallaline (ja sinust huvitatud samuti), siis leiaks ta sinu jaoks aega või vähemalt selgitaks, miks tal aega ei ole, kui sa teda näha tahad.

6. Ta kasutab tihti sõna "meie"

Rääkides ütleb ta tihti "meie". Rääkides oma nädalavahetusest ütleb ta näiteks: "Me käisime/me olime" või siis "Järgmisel nädalal me lähme" jne. Ole tähelepanelik, kui ta seda teeb ja vaata, kas ta räägib oma sõpradest aga näiteks, kui ta peaks mainima Veneetsiat või Pariisi või muud romantilist paika, siis on vähe tõenäoline, et ta sinna läheks kamba sõpradega. Pigem on tegemist ta naisega. Ilmselt tähendab see, et ta ei ole vallaline ja sa peaksid oma eluga edasi minema ning leidma endale kellegi teise.
 
 
 
 
 


7. Facebookis on tal pilt naisega

See on väga selge märk, kui tal on facebooki lehel foto mõne naisega. Siin pole kohe kindlasti kahtlust, et tegemist on tema naise või kallimaga.

8. Ta ei taha sinuga pilti teha

Kui ta ei taha sinuga pilti teha, siis on see väga halb märk. Hea märk aga sinule näitamaks, et tal on juba naine. Vallaline mees ei keelduks jäämaks sinuga ühele fotole, kui sa talle just muidugi üldse ei meeldi. Loomulikult võib ka olla, et ta lubab pilti teha aga keeldub sul seda facebookis näiteks postitada aga sellisel juhul on tegemist väga häbematu tüübiga. See on ka hea märk, mis näitab, et mees pole vallaline ja mis veelgi hullem, ta petab oma kaaslast. Igal juhul, kui ta tõesti keeldub, siis on see üsna selge ja tal on juba keegi.

9. Ta ei kutsu sind enda juurde

Vallalisel mehel ei ole probleemi, et sind külla kutsuda aga kui ta seda ei tee, siis ilmselt ei ela ta üksi ja järelikult elab ta juba kellegagi koos. Sellised vabandused nagu, et "mul on suur segadus kodus" jne. ei loe! Kui ta sind enda juurde ei kutsu, siis on tal mingi põhjus, mida ta sinu eest varjab. Põgene!

10. Ta räägib sinuga ainult töö juures

See on väga hea näitaja, et tal on juba keegi, kui ta sinuga ainult töö juures räägib. Just nii, kui mees sinuga kunagi õhtuti ei suhtle, siis tähendab see seda, et taon juba kellegagi koos. Vallaline mees on suuteline sulle vastama päevasel, õhtusel ja öisel ajal vastavalt oma graafikule ja kohustustele loomulikult. Kui sa aga paned tähele, et ta räägib sinuga ainult päevasel ajal ja mitte kunagi nädalavahetusel, siis on enam-vähem kindel, et tal on keegi juba ja sul ei maksa temaga edasisi plaane teha.

Kommentaare ei ole